Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró beszólások?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem is beszólás, hanem inkább ilyen alpári megnyilvánulás.

Az utóbbi időben valamiért mintha a barátom intelligencia szintje leesett volna. Pl valamit mondok vagy merengek rajta, ő meg sokszor felszólal ilyeneket, hogy inkább a farkán gondolkodnék, meg így úgy kapjam el inkább a farkát, ilyenek. Tehát csak ez.

Nem értem hogy lett ez most, de elég megalázó pláne egy közösség közepén mondjuk.

Ha szóvá teszem azt mondja túl érzékeny vagyok és nem értem a poént.

Azt hiszem tényleg nem...

20as éveink közepén járunk.


2022. nov. 24. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon gáz... Egy 15 évestől is az lenne, de így... Nem túl érzékeny vagy, hanem normális.
2022. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen nagyon zavar, de nem tudom hogy közöljem ezt felé.

Valahol amúgy hasonló reakciókat vár tőlem is, de erre baromira nem vagyok vevő, akkor meg jön azzal hogy jaj nyugi nem akartalak megbántani, de én vagyok aki nem érti a poénjait. Jezusom.

2022. nov. 24. 16:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora taplóval vagy együtt?
2022. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Nincs kielégitve rendessen ezért beszél erről...
2022. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*rendesen

Így írják.

És kit érdekel, ki van-e elégítve? Nyilvánosan ilyen poénokat megengedni egy nővel szemben, az rendesssen paraszt. Nem tudom, mit szólna, ha az anyukájával szemben engedné ezt meg valaki, mások előtt.

2022. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd már meg tőle, mi lett vele? Ha eddig nem csinálta, most miért?

Ez szerintem sem vicces.

Soha eszembe nem.jutna ilyesmit mondani a páromnak. A gyerekkori környezetemben a lecsúszott két számjegyű iq-val rendelkezők beszéltek így egymással.


Három dolog jutott eszembe:

1,

Kérdezd meg, miért csinálja? Miért gondolja hogy ez vicces?

2,

Ha az elsővel nem jutsz eredményre, akkor süllyedj kicsit az ő szintjére egy pillanatig. Pl.: "pont annyit gondolkodom a farkadon, mint amennyot használod. 3 másodperc" "Mit kapjak el azon a puha kis kukacon?"

Ha nem ízlik neki a saját főztje, megtudja neked hogy esett.

3,

Ha a 2. sem működik, hagyd el! (Bár én az első pont sikertelensége után elhagynám. Nem szeretem a "játszmákat".)

2022. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is kérdeznék semmit, lapátra tettem volna rég.
2022. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet ilyen közösségben van most ahol ez a módi
2022. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Legközelebb nyugodtan boríts az arcába egy pohár bármit, hogy érezze a törődést. Ne hagyd magad.
2022. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha megmondtad neki, hogy fejezze be és ennek ellenére nem tette, sőt még téged vett elő, hogy te nem vagy humoros, szerintem sok mást nem tudsz csinálni, mint lapátra tenni.

Milyen ember már az, aki kellemetlen helyzetbe hozza a párját mások előtt?

Sőt, odáig megyek, hogy egyébként mégha nézeteltérés is van köztetek, az sem indokolja, hogy megalázzon társaságban, tartsa meg a mondandóját otthonra.


Mások előtt vagánykodik, én biztos beszólnék neki, hogy nagyon 9rülök, hogy végre menőnek érzi magát a kis barátai előtt, de az óvódát már rég befejezte, úgyhogy viselkedjen is úgy.

Aztán persze kidobnám, mert hát tiszteletlen meg gyerekes pasikkal nem járok.

2022. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!