Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy értheti a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értheti a barátnőm akivel kb már 2 éve csak barátságot ápolunk? Vagy már régóta ott mocorgok a fejében azért keresi a társaságomat? Vagy megtart talonban?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom viszonylag sokat beszélünk, néhány napja említette hogy van kiszemeltje, és ha egyikőnknek sem jönne össze a kapcsolata, akkor majd mi ketten összejövünk. Viszont nekem még van barátnőm. Akkor elképzelhető hogy a barátságnál többet érezne, bejövök neki?

2022. nov. 25. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd van, ez a kérdés nem kellene hogy érdekeljen.
2022. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, majd "ha ló nincs jó lesz a szamár is" alapon te is jó leszel ha nagyon rád szorul. Ez ám a "szép barátság". A párod helyébe jól kiosztanám az ilyen "barátokat", de a párod biztos nem tud az ilyen "kedves" barátnők sz@rkeveréseiről. Egy újabb példa, hogy miért nem létezik férfi és nő közt barátság. Használva leszel önös célokra.
2022. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lo jo a szamár is. Vilagosan elmondta.
2022. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben elmagyaraztam volna neki, hogy nem szorulsz ő rá, mert van kedvesed, akit szeretsz, de még amúgy sem kellene olyan mocskos, rafinált qrva mint ő ha rajtatok múlna a szaporodás.


És aztán csodálkozunk, hogy azt mondják, hogy a nők sokkal ketszinuebbek, meg kétségbeesettek mint a férfiak...

Komolyan mondom/írom úgy kiosztottam volna, hogy az életbe nem szólna többet hozzám.

Undorító qrva! 🤮


N

2022. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"elképzelhető hogy a barátságnál többet érezne, bejövök neki?"


"majd mi ketten összejövünk"

2022. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra vár amúgy kérdező, hogy dobd a csajod, mert bejosz neki.

De nem értem miért érdekel ez téged, ha van barátnőd, akit elvileg szeretsz... 🙄🤔

Azonnal meg kellett volna neki mondanod, hogy nincs esélye és nem is lesz, mert barátként nézel rá.

2022. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Én is gondolom!
2022. nov. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!