Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít az iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az iskolai végzettség a párválasztásnál, barátkozásnál?

Figyelt kérdés

Ez a kerdes főleg 25+ embereket céloz.

Ha megismerkedtek valakivel es utólag derül ki, hogy nincs érettségije, vagy nincs diplomája, nektek ez mennyire számít?

Mennyire vagytok eloiteletesek?


En felnottkent estin érettségiztem es diplomáztam is (érettségi 25, diploma 29) es előtte nagyon rosszul viselt a tudat, hogy nincs érettségim, azt gondoltam, hogy a társadalom kivet magából, hogy egy szerencsetlen vagyok, es senkinek nem kellhetek igy, sokszor el is zarkoztam uj kapcsolatok elől ,mert szégyelltem, hogy kiderül...


En ha pl barati tarsasagbol hallom, hogy valakinek nincs, elgondolkodom, hogy miért nem, mi történhetett vele, talán reflexbol sajnálom is.(mert biztos rossz volt a gyerekkora mint nekem, ha igy alakult.)

Ti?Sajnalat?Lenezes?Esetleg kevesbe lesz érdekes számotokra a személy?



2022. nov. 26. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Hat azért egy érettségi nagyon alap, azt bárkinek le kene tudnia tenni, mindegy, hogy mikor, nyilván jobb akkor, amikor abban az élet szakaszban van.

Nekem fontos az érettségi és a diploma is. Nem gondolom, hogy egy diplomával nem rendelkező butább lenne, nekem egyedül azért fontos, mert számomra vonzó, ha valakit annyira érdekel egy terület, hogy raszan x Évet az életéből, hogy elmélyüljön benne, szóval biztosan kitartó.

2022. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ milyen az eletszituja, valaki egyszerűen lusta tanulni, valaki buta, lehet nincs rá pénze.

Nem a diploma dönti el, hogy ki milyen ember, vannak olyanok is közöttük, hogy azt hiszik ok a világ legjobbjai, miközben az életről semmit nem tud.

Persze fontos, hogy írni, olvasni (helyesen) tudj, de az iskola, a végzettség nem tanít meg arra, mint maga az élet.

Az már más téma, hogy egy normális mondatot nem tud kinyogni vagy ocsmanyul fejezi ki magát minden egyes lehetőségnel.

De alapból nem gondolok semmit míg meg nem ismerem legalább egy kicsit az illetőt!

2022. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Számomra fontosabb, hogy milyen ember a másik. Tudjon normálisan viselkedni és legyen szavahihető.

Minden más csak a köret.

2022. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem, hogy akinek nincs diplomája/érettségije ÉS emiatt rosszul érzi magát, az miért nem a hasonló kvalitásokkal rendelkező nők közt keresgél?
2022. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
A páromnak érettsegije sincs. Tetőács/villanyszerelő! Nekem ket diplomám van, és 3 nyelvismeret. Lehet tippelgetni, ki keres többet kettőnk közül. (Ugy 5x többet
2022. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

ha fiatalok, akkor még nem annyira számít. inkább annak számít jobban, aki amúgy is sikeresebb a másik nemnél. aki válogathat amúgy is. ha adott egy mérnök srác, aki mellesleg bűn ronda és soha nem volt még nővel, szerinted visszautasít majd egy csinos, kedves munkás lányt, vagy a sarki boltban a mosolygós pénztároslányt, csak azért mert nincs diplomája?

aki amúgy sem válogathat, annak nem nagyon számít szerintem.

2022. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Én elvárom a diplomát párválasztásnál.
2022. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hasonló a hasonlóval-nekem ez az elvem.
2022. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Legyen hasonló az érdeklődési kör.

Azaz: ha én orvos vagyok, akkor le legyen már (lehetőleg) a férjem gyari munkás.

Nekem nem fontos a diploma, nekem sincs. Sajnos úgy hozta az élet hogy nem lehetett (de még lehet 😅)

Érettségim van, szakmám is.

Tanulni bármikor lehet. Nem nézek le senkit.

Sokszor a kőműves többet keres mint a diplomás.

Pl az egyik ismerősöm mérnök.

500 körül kap ki+szepkartya.

Én a kis "tanulatlan" meg vendéglátósként megkeresem a 400-500at. Volt olyan hónap mikor 800-at kaptam ki..

Nem minden a diploma. Lehet hiába okos nem volt rá lehetősége, vagy hamar dolgoznia kellett a családja miatt...

2022. dec. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a tanulás ad egy szemléletet, gondolkodásmódot. Ugyhogy maradnék az 500E-t kereső mérnöknél, nem kellene a milliókat kereső építési vállalkozó szakmunkás bizonyítvánnyal. Adtam esélyt nem diplomásoknak, de x pasi után már egy komoly kapcsolatnál ezeket a köröket nem játszom meg. Mert a gyerekem nevelésénél nem akarok azon vitázni, hogy mi értelme van a zenetanulásnak vagy egy angol nyelvi tábornak. Stb stb.
2022. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!