Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú barátokat szeretnék. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú barátokat szeretnék. Hogy érjem el, hogy csak barátként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés

17 éves csaj vagyok, akit valahogy jobban érdekelnek a fiús dolgok, mint a műkörmök. Szeretnék fiúbarátokat(haverokat). A fiúkkal olyanokról tudok beszélni, amikről lányokkal nem lehet... Van két barátnőm, de a fiúkkal sokkal jobban ellennék úgyérzem. Van barátom, de ha megismerek egy normális srácot, akivel megtalálom a közös hangot, akkor ő "rámhajt", többet szeretne, mint barátság. Én viszont csak barátkozni akarok... Most is megismertem egy srácot, aki ugyanúgy bicóőrült mint én, és tök jól eldumálunk meg minden, és tökjó lenne ha együtt bicózgatnánk, de ő nem csak barátságot akar tőlem. Hogy utaljak rá, hogy én csak barátságot szeretnék? Vagy hagyjam, és majd rájön?? Attól félek, hogyha megtudja, h csak barát akarok lenni, akkor majd nemis fog velem foglalkozni... Létszi segítsetek!

17/L


2010. szept. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő a férfiaknál,van aki ilyen,van aki nem.Én ha egy lány csak barátságot akar,elég könnyen megértem,elfogadom,van aki nem ilyen.Szerintem az a legegyértelműbb egy fiú részére ha első alkalommal mondod neki hogy van barátod,azt jelzésnek is értheti hogy nem akarsz többet.Ami nem biztos hogy visszatartja ugyan..
2010. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utalgass rá apró megjegyzésekkel. A "barát" szó hangozzon el!!
2010. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbet mosolyogj, és kerüld teljes mértékben a testi érintkezést a sráccal...nem kell neked beszélni ahhoz, hogy megértse ezt...bár én is örülnék ha lenne egy csaj barátom, akivel tudok beszélgetni minden jóról, ugyanis nem volt alkalmam a csaj társaságra, tehát csak barátnőim voltak, de úgy csaj haverok sose.
2010. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet megköveztek érte, ám legyen, de vállalom...

Ez csak akkor működhet ha a srác meleg, vagyis én ezt tapasztaltam eddig, nekem anno volt egy ilyen lány barátnőm, együtt vásároltunk, ettünk, aludtunk, filmeztünk, és nem kellett attól félni mikor együtt aludtunk, hogy lesz valami, részéről volt aztán olyan jelzés miszerint kezd megszeretni és nem baráti szeretetről beszélek itt és akkor szépen elváltunk, de azóta is nagyon jó barátok maradtunk.

24/f

2010. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a "meleg srác" esethez. Az biztos. Kizárólag akkor, ha a lány nem kezd többet gondolni.

Én pl. néhány fiúval szoktam lejárni focizni, biliárdozni, kártyázni, de mindannyian melegek, engem meg nem vonzanak a fiúk _úgy_. Ezen a vonalon teljesen jól működik. :)

Vagy még akkor lehet jó, ha mindkettőtöknek van párja.

Igazából, ne hagyd, míg véletlenül azt hiszi, hogy zöld az út. Néha egy-egy szóval utalj rá, legyél egyértelmű.

2010. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!