Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi fiatalon jóképű,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fiatalon jóképű,hány éves korára veszlik el a jóképűsége? Hány éves koráig lesz még jóképű?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 23:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
27%
Ki tudja. Legrosszabb esetben 30 körül kopaszodik, hízik, tokásodik.
2022. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
16%
30-nál még simán jó, én 33-nál kezdtem érezni hogy külsőleg megrogyok, na de nem is testre, inkább arcra. Szerintem a nőknél is így kezdődik, sőt mi több, ő rajtuk hamarabb látszik, mert korán érnek. 5+ évet is felhúznak külsőre. Mondjuk 30=35. Az egyedüli szerencse az életmód és a genetika. Az idő múlását nem verheti agyon senki! Nem hittem el én sem, de tapasztalom!
2022. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%
35-nél már feltartóztathatatlanul érzed az idő múlását, ami meglátszik, legyél bárki!
2022. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ennek nincs jelentősége! Lehet örökre, más meg 2 év múlva árnyéka önmagának.

Ezt párkapcsolati kérdésként kiírni butaság, egy hosszú párkapcsolatban baromira nem elsődleges, hogy a másik hogy néz ki, ha szereti az ember meg még ráadásul elnéz sok mindent úgy is, hogy az évek alatt változott meg.

2022. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, a szeretet sok mindent áthidal! De szép is lenne, csak túl nagy hangsúlyt kapott mostanában a külső, arra meg nem lehet alapozni az idő múlásával, mert vagy kicsit, vagy nagyon, de mindenki árnyéka lesz önmagának!
2022. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Azt észrevettem, hogy a lelki problémák öregítenek. De amúgy nappal öregszünk, éjszaka fiatalodunk. A ténykedés öregít, az alvás-pihenés fiatalít.
2022. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Szép/jóképű viszonylag sokáig lehet az ember, maximum más kategóriába esik, mint fiatalon. Pl egy 20 éves és egy 50 éves simán lehetnek vonzók, viszont teljesen más módon, és más korosztályt is vonzanak be.

De attól hogy sokáig nézhet ki valaki jól (megfelelő életmód mellett), még nem jelenti hogy örökké vonzó marad; amint "nagypapás" lesz a külseje úgy 70-80 évesen, onnantól már annyi a sármjának.

2022. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
70-80 év azért még odébb van! Addig össze lehet kapni magunkat!
2022. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg a 30-as nőket, férfiakat. Főleg ruhát váltanak, ettől még jól néznek ki, csak másképp! Lehet hogy már nem a baseball sapka meg a top lesz a menő, de attól még nézhetnek ki valahogy, ha a koruknak megfelelően öltözködnek, viselkednek! Vagyis inkább a stílusukkal legyenek nagyon összhangban, mert ha valaki klasszikus zenét hallgat, akkor ne rapper cuccban járjon. Ütni fogja a kisugárzása és valami fura lesz benne.
2022. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Fittségtől sportosságtól, étkezéstől, arcápolástól, fizika hatásoktól(nyilván aki izzad arcra és kosz is beleragad, nap égeti és öregíti), alkohol, bőrbetegségek pl:rosacea(aminél olyan piros az arc mint az alkoholistáknak), genetika,........stb.


Vigyázni kell mindenkinek a saját egészségére!

2022. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!