Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura ez egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Találkozgattam egy férfivel, ő 10 évvel idősebb nálam.

Közös téma, kölcsönös szimpátia megvan. Aztán végülis most hétvégén összejöttünk, viszont ami nekem nagyon fura, hogy túl lelkes.

Már másnap írt egy üzenetet, hogy beírta a dátumot a naptárába, hátha lesz évfordulónk... ezen kívül nagyon figyelmes, szinte lesi minden kívánságomat, mikor nála aludtam, magától fogkefét, türcsit és papucsot is vett nekem, vacsorát készített, most pedig azt tervezi, hogy külföldre visz wellnessezni újévkor. Megjegyzés: egyiket sem kértem, elég önkiszolgáló vagyok és teljesen természetes volt számomra, hogy ilyen apróságokkal együtt jelenek meg nála. Igazából eszembe sem jutott, hogy ő bevásárol számomra.... Ami az újévet illeti:azon kívül, hogy én utálom az ilyen wellnesses dolgokat, elég nyomasztónak is érzem, mert egyfelől nem akarom (és nem is fogom hagyni), hogy anyagilag nagyobb összegeket költsön rám, másfelől pedig olyan különös számomra, hogy ennyire lelkes.

Igazából nem is értem, hogy miért az.

A férfiak mitől lesznek ennyire lelkesek egy teljesen új kapcsolat elején? (nem sok tapasztalatom van)

33.l



2022. nov. 30. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Talán az elején tényleg kicsit fura így elsőre, de ha jól kijöttök örülj neki hogy ilyen figyelmes és kedves. Ritka.
2022. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Úgy néz ki, hogy komolyabban is tervezni akar veled, és nem csak egy friss pin.t lát benned, ami jó lesz egy pár alkalomra.
2022. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nagy nehezen összejött neki egy nő és most teper, hogy megtartsa. Kár, hogy túltolja.
2022. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem Te kéred, nincs pisztoly a fejéhez fogva, tehát próbáld meg elfogadni, és élvezd!
2022. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha gazdag, akkor lehet neki nem nagy szám.
2022. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Lehet lovebombing es bántalmazó.

Kulfoldöt nem javaslom vele.

Takargatnivaloja is lehet eloszor inkább ismerd ki hogy mikor fog jönni a feketeleves/hidegzuhany.

2022. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
6os válaszban van valami, ez mindenképp furcsak és légy egy kicsit szkeptikus.
2022. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is rögtön a lovebombing ugrott be, de ne legyen igazam. Légy azért óvatos.
2022. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Drága.

Ha te 33 éves vagy, akkor ő bizonyára 43.

Tudod te, hogy a férfiaknak ma mennyire nehéz a társkeresés??

Ez a férfi 43 évesen megtalált téged.

Ez neki olyan öröm, hogy ha tudná, a csillagokat is lehozná az égről.

Főleg még ha tetszel is neki, és az esete is vagy alakra is.

Úgyhogy ne kombinálj semmit, ússz a boldogságban.

Te vagy az ő királynője, és ezt fogadd el.

2022. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is csak élvezd és próbáld meg viszonozni is neki, amit tőle kapsz. Ha nem tetszik az újévi program, akkor azt mondd meg neki! Ha csak bologatsz az 5leteire, és nincs véleményed, azt fogja gondolni, hogy mindennel egyetértesz, minden oké.

Egyébként ez elég furcsa részedről is, hogy ilyeneket gondolsz és fetételezel róla. Basszus, ha én együtt vagyok valakivel, az azért van, mert szeretem és a lehető legjobbat akarom neki! Vagy szerinted ez nem így van? Mert akkor inkább most hagyd ott a fickót, hátha talál vki mást, aki értékeli (és megérdemli) a kedvességét...

2022. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!