Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog az egy ferfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog az egy ferfinak ismerkedes/kapcsolat teren ha nagyon hatarozott no vagyok? Nekem papucs ferfi valo?

Figyelt kérdés

A barati kapcsolataimban is mindig en iranyitok, mindig enyem az utolso szo. Kapcsolatban/ismerkedes soran sem tudnam elviselni, hogy a ferfi iranyitson, en akarom kezembe tartani az egeszet vagy szarok az egeszbe ha nem. Nem akarok a masiktol fuggeni, fuggon tolem a masik es ne en tole.

Ez nagyon nagy hatrany? Inkabb egy papucs ferfi illene hozzam?

Nem volt még kapcsolatom regebben ismerkedtem de akkor meg tul alamuszi voltam, es az tudom hogy nem jott be senkinek, de most meg nagyon hatarozott lettem akaratomon kivul.

24/N


2022. nov. 30. 15:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jobban eltudok kepzelni magam mellett egy olyan ferfit akit tudok iranyitani. Ez baj?
2022. nov. 30. 15:51
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Magyarul egy csicskát akarsz?
2022. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy kapcsolat valójában arról kell szóljon, hogy közös akarat van, és nem kizárólag az egyik fél akarata érvényesüljön mindig. Amíg eddig nem jutsz el, addig semmilyen sem való neked.

N

2022. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kerdezo maximalis joszandekkal mondom hogy nem artana egy pszichologust sem felkeresned. Az se egeszseges parkapcsolati minta ha toled fugg a masik, az sem ha te tole. Van egy egeszseges kozeput.
2022. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Határozott? Vagy egoista, öntörvényű, kompromisszumra képtelen, akaratos?


Nem mindegy! Sokan összekeverik.


Kissé redflag az olyan duma, amikor valaki arról beszél, hogy "jaj hát ő saaaaajnos ilyen irányító típus, ő nem is tudja, mit kezdjen most".

Ilyenkor felmerül a piszkos gyanú, hogy valójában ezzel csak az agoizmusát akarja leplezni.

2022. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
#5: el kéne szerintem felejteni ezt az idejétmúlt jelzőt, hogy egoista. Szerintem a kérdező egyszerűen csak kontrollmániás (control freak). A kifejezés angol megfelelője jól mutatja, hogy az ilyen természetű egyén valójában tudat alatt pánikol a gondolatra, hogy a dolgok irányítása kicsúszik a kezéből (ilyen vagy ő, vagy én alapon). Vagyis ez nem sima úgynevezett önzés / egoizmus, hanem egy irracionális szorongásból fakadó pszichológiai kórkép. Ami egy elhibázott gondolati mintán alapul. Hogy tudniillik mindig van irányító, aki totálisan domináns, és ez mindig csakis egyetlen személy lehet.
2022. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, melléd pont erős férfi kellene. Egy papucsot te egy pillanatig sem fogsz szeretni, tisztelni.

Egyébként meg ideje lenne megtanulnod, hogy attól még működik a világ, hogy nem mindig a tiéd az utolsó szó.

2022. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen nő, ilyenre vágyok alapból. Nem gond szerintem, ha a férfi papucs, vagy introvertált, mert szerintem épp, hogy a 2 fél kiegészítheti egymást a két különböző tulajdonsággal: egyik fékezi- (azaz türelemre tanít), a másik motiválhatja a másikat ezzel pl.
2022. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék szerelmes lenni olyanba aki ugy pattog ahogy en ugráltatom.

Ezt neked kell tudnod h te viszont tudsz e.

2022. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A határozott vagy és a te dirigálsz kötött van küldömség.
2022. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!