Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egyszer koszon, egyszer nem?

Figyelt kérdés

Eloszoris nekem van egy olyan rossz szokasom, hogyha valaki szembe jon velem, es latom, hogy eszrevesz, majd mikor kozelerve felrenez, keruli a szemkontaltust akkor nem koszonok. Ugy vagyok vele, hogy nem akarja fogadni, nyilvan nem feltetlen igaz.


Van egy lany, aki hogyha talalkozunk es ketten vagyunk egy helyisegben akkor ahogy lat szembe nez velem, akar elore koszon ugyis, hogy az az en feladatom lenne. Hogyha tobben vagyunk a helyisegben, de masok messzebbre vannak, nem pont mellettem, akkor elmegy mellsttem ugy, hogy kozben felrenez, a foldet nezi, es miutan tovabbmegy koszon, mintha zavarban lenne, vagy mimtha ott sem lennek.


Valaki tudja a megfejtest, noi logikaval ez mit jelent, miert csinalja ezt?



2022. dec. 1. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Észrevette, hogy akkora bunkó vagy, hogy nem tudsz előre köszönni egy nőnek. Amikor félrenéz, megadja neked a lehetőséget, hogy úgy tesz, mintha még nem vette volna észre, hátha úgy észbe kapsz, hogy köszönnöd kéne, vagy legalább akkor, amikor a társaságban mindenki más köszönt, hátha neked is leesik. Aztán rájön, hogy reménytelen eset vagy, és köszön ő, mert ő jólnevelt.
2022. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Időszámításunk előtt ismerkedtem egy sráccal. Jól elvoltunk, úgy éreztem, tetszem neki, ő is tetszett nekem. Másnap összefutottunk az utcán, és még csak nem is köszönt. Ez megismétlődött. Aztán kiderült, hogy van egy ikertestvére, és én azzal találkoztam az utcán. Később már meg tudtam különböztetni őket, de nem volt könnyű, csaknem teljesen egyformák voltak.
2022. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

2x 3x bepróbálkozok mindenkinél, jó csajoknál is a napszaknak megfelelő köszönéssel. Esetleg egy hellóval, vagy egy sziával. Ha látom, hogy nem nagyon akaródzik neki a visszaköszönés, vagy kiül a pofájára a "bocsi, van barátom" kifejezés, onnantól az anyját megb@szhatja,akkor sem fogok neki köszönni soha többet.

Ez melóhelyen van, nem vadidegenekre köszöngetek rá random.

2022. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki.. ne lass tobbet bele bátya!
2022. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt várja, hogy te köszönj néha először, ennyi.
2022. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En koszonok ra eloszor, ez nem is kerdes. De ha latja, hogy ottvagyok, es kozel erve elfordul, akkor azt ugy ertelmezem, hogy nem akarja, hogy koszonjek, nem akarja fogadni.
2023. szept. 3. 12:32
 7/10 LuckyLevi ***** válasza:
Ha ketten vagytok csak ott, akkor a csend miatt kellemetlennek érzi, ha nincs köszönés. Ha többen vannak ott, akkor nem köszön neked, mert amúgy nem vagytok olyan viszonyban.
2023. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"latja, hogy ottvagyok, es kozel erve elfordul"

Szerintem ez egyszerűen bunkóság, olyan, mintha hátat fordítana neked.

Egyáltalán miért foglalkozol vele?

2023. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as. Igen, nekem is ez jut eszembe.


Miert foglalkozok vele? Azota mar annyira nem zavar, mar annyira nem izgat.

Az egesz az, hogy tobb mint 10 eve ismerem a lanyt, de nem talalkoztunk tobb mint 8 evig. Ismerem a szuleit, a testveret, hasonlo hobbink van, hasonlo zeneket hallgatunk, stb.


Kicsit frusztralo (volt), hogy olyanoknak messzirol vigyorogva koszon, akik a hata mogott mocskoljak, meg szexbabanak nezik, tolem meg koszonest sem fogad, pedig tok normalis vagyok.


De amugy mar nem zavar, elmult.

2023. szept. 5. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, hogy túl vagy rajta.
2023. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!