Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség ezzel a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ezzel a pasival foglalkoznom? csak kihasználni akar?

Figyelt kérdés

Én 18 éves ő 30...és van egy srác aki igazából nagyon tetszik, teljesen az estem...egyszer találkoztunk szerintem 190 magas, joképu, tiszta izom és nagyon udvarias. Fizette a kajámat piámat is a randin, megcsókolt a végén, nagyon jól csinálta. Legszivesebben haza vittem volna, mondtam is neki, erre ő nemet mondott "nekem ez ilyen hamar azért nem megy" ezt mondta.


Közben véletlenül ott hagyta a telefonját az asztalon és láttam hogy 3 nő is csapja neki a szelet, farok képeket kérnek tőle stb, és hát megláttam azt is (nem mintha engem nagyon érdekelne) de elég szép szerszáma van...mondtam is ezt neki. Erre ő "te is ilyen vagy? ne haragudj de benned többet láttam, és amúgy is szerintem nem olyan nagy"...lekoptatott...egy az egyben haza ment.


Majd ezután irt nekem hogy randizzunk, de ne legyek ösztön lény, mert lelkileg egy kicsit többre van szüksége nem csak a b..ás.

Igent mondtam, de azon gondolkodtam hogyha ennyi nő oda van érte akkor miért engem választ? lehet csak egy b-terv vagyok neki?


Mit csináljak hogy kicsit lelkileg közelebb kerüljön hozzám? Mert amúgy elég antiszoc. Köszönöm a válaszokat!


2022. dec. 1. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tünik túl valóságosnak a kérdés, ez a 30 és 18 úgy gondolkozik mint egy 14 éves
2022. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsánat kicsit részeg vagyok, úgy tetttem fel a kérdést, lehet azért nem hiteles.
2022. dec. 1. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké tételezzük fel hogy igaz, tehát lekapott, farkos képeket küldözget, és vmi ennek ellentéteset mondd, komolytalan
2022. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez az...ez amit sem értek..
2022. dec. 1. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig érthető szerintem, ez egy taktika amivel butább nőket, lányokat meglehet fogni.

De nagyon cringe megnyilatkozás részéről amúgy a körülményeket tekintve

2022. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!