Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz csak nekem fura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz csak nekem fura?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz ha a párod talalkozna és elhivna egy ellenkező nemut moziba . Mutatna a beszélgetést és azt mondja azért talalkozik vele mert anno neki is jól eset volna ekkora szerelmi bánatban valakivel beszélgetni.
2022. dec. 2. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a férfi-nő barátság mindig bukta. Moziba pont, hogy nem beszélgetni mennek az emberek. Szerintem a párod sumákol!
2022. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Beszélgetnek vagy moziba mennek? Ez a lelkisegély? Megkérdezném a páromat, hogy konkrétan hogyan/mivel/milyen szavakkal akarja megnyugtatni az ellenkező neműt.
2022. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nem egy új ember az életében a párodnak ez a személy, ha már ezt a témát is megbeszélik egymás között.. Ilyen egy jó barát, segít ha a másik lent van lelkileg. (Igen férfi és nő között is lehet barátság bármennyire hihetetlen). Nem kell egyből rosszra gondolni mint itt az előzőek teszik. Csak elviszi, hogy kikapcsolja egy kicsit meg jobb kedvre derítse.. Ne legyél olyan toxic mint az itteni nők többsége. Bízol a párodban? Ha igen akkor nincs mitől félni. Ha nem bízol benne akkor meg miért vagy vele? A bizalom az alapja mindennek..
2022. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Sokkal furabb lenne, ha az ő lakásán iszogatnának...

A mozi egyfajta kikapcsolódás, elveszi a figyelmemet vele.

Ennyi.

2022. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2


gondolom a társas támogatásról még nem hallottál.

a barátoktól jó esetben remélhet ilyet az ember.


1

valóban, moziba nem beszélgetni mennek, hanem filmet nézni, ami lelkileg is segíthet, kikapcsol, előtte-utána is lehet beszélgetni.


kérdező, te most féltékeny vagy.

2022. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Én igyekszem abból mindig ki indulni hogy hogyan miként esne a másik félnek. Igen féltékeny vagyok és? Ő is az. Ő tudja hogy én nem baratkozom nem talalkozok ellenkező nemuekkel mivel én úgy gondolom hogy nincs férfi nő között barátság. Ettől függetlenül elfogadom hogy neki vannak. Vannak barátai akikről a kezdetektol fogva tudok. És egyáltalán nem zavar ha talalkoznak. De ő róla nem beszélt az elején
2022. dec. 2. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha valami lenne köztük azt se tudnád, hogy tervben van a mozi, de ahogy érzed kérdező...
2022. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván. De ezt a beszélgetést véletlenül kaptam el.😁 És utána kérdeztem rá majd megneztem mert megengedte
2022. dec. 2. 12:34
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Majd megcsal vele ne izgul
2022. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Izgulj*
2022. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!