Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es "nincstelen" férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es "nincstelen" férfi hogy a francba szed fel 23 éves nőt???

Figyelt kérdés

Jó nem úgy nincstelen hogy egy hajléktalan, de ilyen semmi komoly melója nincs szerintem, meg úgy pénze sem ránézésre.


Egy szakra járunk levelezőn, ott a korosztály tényleg 18-60 ig van, de mondjuk átlag 35-40 az átlagéletkor.


És bakker most telt el az első félév és a csávót látom az egyik kis fiatal 23 éves csoporttársunkkal. Hát besz*rás!!!


Mi kreatív szakon vagyunk, nyilván tudja mindenki ebben ritkán van komoly pénz, itt aki továbbképezni jön magát az sem jómódú valószínűleg.


Ez a csávó meg ahogy elmondta ilyen életművész szerű, hogy egyéni vállalkozó, néha külföldön van, néha itt, de még akkor ha úgy van beugrik futárkodni (mert most ez is nagy divat lett.), meg minden szirrel-sz*rral is pénzt keres.


Voltunk nála meghívta csoportot ebédelni magához, egy 30 nm kis egyszobás semmit bérel, alig fértünk el, oké attól még tényleg tök jól éreztük magunkat.


De basszus, hogy tud egy 23 éves lány olyan apja korabeli férfihez vonzódni , aki ilyen egyetemista életmódba ragadt be???


Miközben tudom hogy volt osztálytársak, barátok, (mi is 40-es ek vagyunk) és sikeres férfiak küzdenek ismerkedési problémákkal, olyanok akiknek teljesen normális, stabil az életmódjuk???



#furcsa #idősebb férfi #érthetetlen kapcsolat
2022. dec. 2. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg hiába 40 feletti, agyilag 23 maradt. Ez lehet vonzó a csajnak.
2022. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

Nincsenek normalis pasik ugy.

En ismerek egy extra szép elado xsajt tenyleg átlagon feluli, jobb híjján összejott az öregedő ronda boltvezetovel. Kulonben 5 évig se lenne barátja mert ő sem talál.

2022. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

# 1


de ezt nem értem!!!


Hát akkor ott vannak a testben is 23 éves srácok!


A pasi nem gazdag!

2022. dec. 2. 15:55
 4/28 anonim ***** válasza:
Komolyan nincs szamár alapon van millio meg egy nő.
2022. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
A 23 evesek d.gják dobják. Azok ennyik csak.
2022. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

# 3


mi van ???


ezt nem akarom elhinni

2022. dec. 2. 15:56
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a baj, hogy a nők mégse a pénzre meg az egzisztenciára mennek? Valószínűleg vonzó a férfi személyisége, egy 23 éves egyetemista pedig még valószínűleg nem akar esküvőt és gyerekeket záros határidőn belül, hogy annyira számítson neki az anyagi háttér.
2022. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
RÁnézésre. Hö! Én is "csövesen" öltözködöm, pedig nem vagyok csóró.
2022. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

# 5


hát ez most elgondolkodtatott.


Tudom ezt mindig mondják a nők, de úgy érted, hogy 40 évesen egy 23 éves nő sokkal sokkal értékesebbnek tűnik mint amikor még a férfi is 23 éves.


Oké, ez egész meggyőző érv.

2022. dec. 2. 15:58
 10/28 anonim ***** válasza:
24%

"...életművész szerű, hogy egyéni vállalkozó, néha külföldön van, néha itt, de még akkor ha úgy van beugrik futárkodni (mert most ez is nagy divat lett.), meg minden szirrel-sz*rral is pénzt keres."


A nők ilyenek. Hiába a meleg fészek, lelépnek bárkivel, ha az izgalmasabb.

2022. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!