Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagalnal ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalnal ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Délután 4kor talalkoztok majd hazamentek és a párotok mindennap 6-7 órától este 10ig leülne játszani online idegen ellenkező nemű emberekkel.

2022. dec. 2. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát én férfi vagyok, de sejtem hogy az ellenkező nemű játékosok van a hangsúly. Ha játszani ül le (nem szexchatelni) akkor nincs miért féltékenykedned
2022. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem sokáig tűrnék meg ekkora hímtagot magam mellett. Néhány ilyen alkalom és takarodhatna valamelyik hasonlóan elmeroggyant gamerpicsához. Amúgy meg össze sem jönnék olyannal akinek csak ez az élete.
2022. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Menejul a valosag elol. en is ez vagyok en megértem.
2022. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor játszik amikor én nem vagyok ott nem érdekel.Viszont ha ott vagyok,akkor velem foglalkozzon,ne játszon,ennyi.


Ülj levele és beszéljetek erről.Nagy a valószinűsége,hogy változtatni nem fog,úgyhogy azt mérlegeld ez így jó e Neked.

2022. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond, HA el tudok fogadni, hogy az ő hobbija a gamerkedés, tehát, miután összeköltöztök IS fog játszani.


Olyan hobbi, mint amikor a másik minden hétvégén túrázik, csak ő a gép előtt van. Mint a barátom - nekem pl semmi bajom ezzel, mert én meg írok, én is a gép előtt végzem.


Aki nem tudja elfogadni, hogy a másik hobbija időt vesz el a közösből, az ne válasszon magának olyan párt.


Megjegyzem, a fotós exem ezerszer rosszabb volt, mert órákon át! fényképezett. Ergo olyan szinten le se szrt olyankor, hogy az félelmetes.

2022. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudok - tudod
2022. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valószínű ha van rá lehetőség és időm akkor leülnék és nézném ahogy játszik vagy én is kiprobálnám.
2022. dec. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!