Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag srácok, ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag srácok, ti mennyi pénzt költötök havonta a barátnőtökre, és mennyit adtok nekik készpénzben?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 03:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy pl. te veszel neki 100 ezerért parfümöt meg 1 millióért telefont, de ebben az esetben a tárgyat kapja meg ÉS emellett mennyi pénzt adsz neki, amit arra költ amire akar
2022. dec. 4. 03:45
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Exemnek nagyon ment a szekér, de akkor egy fukar gci volt, hogy az esti vacsikhoz is velem vetette az alapanyagokat és a 2000-es dezodorát is velem vetette meg. Úgyhogy szerintem nála mindenki csak többet tud költeni a barátnőjére.
2022. dec. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne külön pénzt adnia neki? A barátnője, aki szintén egy kereső, felnőtt ember, nem a luxuskrvája, aki az anyagi juttatásokért van vele vagy a gyereke, akit el kell látnia!
2022. dec. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Bátyámnak nagyon jól megy e cége. Kb 2-3 milliót költ a barátnőjére havonta.
2022. dec. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
😳 Ok ha gazdag a srác és vesz ajándékokat, de pénzt miért adjon? A csaj nem dolgozik vagy luxusk..a?
2022. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy öntudatos, modern nő eleve nem hagyja, hogy egy milliós telefonokat meg 100ezres parfümöket vegyenek neki csak úgy, a zsebpénzről nem is beszélve. Vagy jobb egy 40 évvel ezelőtt sem működő modellt megtestesítő tárcafejő kitartott, mert annak legalább nincsenek önálló gondolatai? WTF az egész kérdés.
2022. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, van neki is fizetése, vállalkozása. Lassan már többet keres mint én. Büszke vagyok rá.
2022. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Gazdag pasi sose adott nekem konkrétan pénzt, sztem az ultragáz, nem is esne jól.

Olyan volt egyszer, hogy munkahelyi eseményre hívott, valami nagyon elegáns volt halom kőgazdag emberrel, és mondta, hogy mi az elvárt öltözet és hogy mivel ő hívott meg erre az eseményre, nem várja el, hogy én vegyek magamnak ruhát csak emiatt, ha esetleg nincs oda való ruhám (nem volt, mert nem mentem ilyen helyekre korábban), úgyhogy odaadta a bankkártyáját és beküldött egy üzletbe h vegyek magamnak egy ruhát, amíg ő elintéz valamit. Szóval ruhát vett, csak én fizettem az ő kártyájáról.


Ajándékokat rendszeresen kaptam egészen apróságoktól (kedvenc üdítőm, amit a városban csak 1-2 kisebb boltban lehetett kapni, csokor virág, lemosatta a kocsim) a nagyobbakig (randi után ajándékcsomag borral, parfümmel, vagy egy airpods stb)

2022. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jé sunshinedoll! Mióta találtál munkát nem logsz egész nap itt...
2022. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt mindenki ilyen sz@rrágó? De bezzeg a puci a tökéletes külsővel az kellene.
2022. dec. 4. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!