Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg akkor probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg akkor probléma lenne?

Figyelt kérdés
Ossze jöttem egy sráccal előtte ismerkedtem egy másik fiúval is. Múltkor rám írt az akivel ismerkedtem egy időben a párom mellett mikor még nem voltunk együtt. Ő megkerdezte kicsoda az a srác és én annyit mondtam neki hogy ismerős csak egy ismerős. Ő erre ki akadt és mondta ne hazudjak el olvasta az uzeneteim. Az volt benne hogy a srác akart találkozni én pedig nem akartam bunkó lenni és feleslegesen bántani senkit. Ezért azt írtam neki kicsit hallgatnam az ismerkedés témát. Amitől teljesen ki borult a párom és szakítani akar.

2022. dec. 4. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Mielőtt kiírsz egy kérdést, azért szedd már össze a gondolataid, mert ez csak egy b@szott nagy katyvasz.
2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha nem ráztad le a pasit ne csodálkozz. Egyébként a férfiaknak is van megérzésük.
2022. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az okés hogy csak ismerkedtél de nem értem miért nem ignoraltad ha a párodat választottad a jelenlegit.
2022. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor ismerkedtunk a párommal evvel a sraccal egyszer talalkoztam. Sajnáltam és nem akartam bunkó lenni vele. Nem is gondoltam volna hogy írni fog újra. Össze jöttem a párommal és rá 3hetre írt én mondtam neki programom van és hogy pihentetnem az ismerkedés sztorit.
2022. dec. 4. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért mondtam a páromnak hogy csak ismerős hogy ne akadjon ki.
2022. dec. 4. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát cica, ha mindenkinek hazudsz, aki hozzád szól, az ilyen

A végén a szaros bili a nyakadba landol.

Lehetnél akár egyenes is. A sráccal közölni kellett volna, hogy találtál párt, a pároddal meg, hogy egy olyan srác, akivel egyszer randiztál.

Egyik fiú se akadt volna fönn rajta, mert a párod se érezné, hogy b tervet tartasz fent és a másik srác se reménykedik és ír rád kicsit később, vagy érzi magát átbacva, mikor kirakod, hogy kapcsolatban, vagy valami kicsi szívem fszságot az aktuális pasival.

Jelenleg mindkét pasi jogosan érzi, hogy hazudozol össze vissza.

2022. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Össze vissza kamuzol. Párodnak igaza van.

A csávónak meg aztán marha jó, h hitegeted és nem mondod meg neki korrekten, h lett valakid.

N 30

2022. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lelki ismeretseg ha nem hazugsag... a facebookodba meg hogyan tud belepni? Vagy csak valami kommentet olvasott ahol latta van baratod?
2022. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretesseg*
2022. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!