Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, minek nektek férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minek nektek férfi ha egyedülállóként boldogabbak vagytok?

Figyelt kérdés

A média azzal próbálja félre vezetni és az embereket hogy az egyedülálló nők boldogabbak mint a férfiak, pedig ez pont fordítva van. De ha igaz akkor minek nektek férfi?


[link]



2022. dec. 6. 17:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%

Hogy lehet ilyen értelmetlen kérdést kiírni? 🙄

Egyáltalán hogy jutott eszedbe ekkora baromság? 🤔

2022. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%

Egy szar kapcsolatnál sokkal jobb egyedül. Mert egyedül nem szív le, dühít, bánt egy olyan személy, aki az életed egyik legfontosabb résztvevője. Szingliként minden nap ott a lehetőség egy új ismerettségre, egy új kapcsolatra, míg párkapcsolatban az ember lezár. Legalábbis én. Úgyhogy marad a csöndes szenvedés és a híg fős, amiben ül a pár két tagja. Se fejlődés, se boldogság.

Ugyanakkor egy jó kapcsolat felemel, kiegészít, húz, fejleszt.

Annál jobb nincs.

Azért keresnek az emberek párt, mert ilyen kapcsolatot keresnek,ebben reménykednek.

2022. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
98%
Itt nincs ellentmondás, félreérted. Arról van szó hogy van aki boldogabb egyedül, az egyedül is van. Aki nem boldogabb na az akar férfit és nyilván nem az aki boldogabb egyedül.
2022. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Ha arra vagy kíváncsi, miért születhetett ez az eredmény: valószínűleg azért, mert több férfi van, mint nő; ezért a férfiaknak nehezebb párt találniuk; ezért valószínűleg azoknak az aránya is nagyobb közöttük, akik kényszerből vannak egyedül nem pedig azért, mert úgy határoztak; azok meg nyilván nem olyan boldogok a szingli létben, mint azok, akik önszántukból így határoztak.


A kérdés azért is tűnik ostoba troll kérdésnek, mert attól még, hogy Gizi boldog egyedülállóként, még Julcsi lehet a párkapcsolatban tud kiteljesedni, nem létezik "A NŐK", mint egység (ha az zavart volna össze, hogy a cikkben többesszámban beszéltek rólunk, akkor szólok, hogy ez azért volt, mert a felmérést kitöltő szingli női válaszolók válaszainak összességéről beszéltek, összehasonlítva a férfi válaszolókéval).


S zárásul (bár nem akarlak nagyon összezavarni): tök boldog voltam szingliként, s most tök boldog vagyok párkapcsolatban.

28l

2022. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%

Egyedul sokkal jobb,mintha szar lenne a kapcsolat vagy megcsalnanak.

Nekem utoljara is kijutott a jobol, eleg is volt a ferfiakbol.

2022. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
81%
Mert alig találni hűséges és önzetlen férfit, igy egyedül megsporoljuk a szenvedest
2022. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
7%

Elolvastam a cikket. Sehol nem állít olyat, hogy a nők (vagy bárki) boldogabbak egyedül mint kapcsolatban.

Honnan szedted ezt?

2022. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
Tudod kinek kell pasi 🤣 majd ha az a pasi olyan lesz, akivel szívesebben vagyok, mintha egyedül lennék, talán. De sajnos a többség inkább csak teher. Akkor már inkább maradok egyedülálló. Kevesebb probléma.
2022. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
90%

#7 vagyok

Látom, le lettem pontozva. Esetleg ti tudnátok idézni, hogy hol állít ilyet a cikk? Tényleg érdekelne.

2022. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
12%
Magányosan nem boldog senki. El ne hidd, ha azt állítja bárki is. Legfeljebb pótcselekvésekkel elégíti ki magát. Ez vonatkozik a rossz kapcsolatban, társas magányban élőkre is. Egy optimális kapcsolatnál nem tesz boldogabbá a magány senkit.
2022. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!