Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek vagy sem? Jogos lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennétek vagy sem? Jogos lenne?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori a következő. Barátnőm barátnőjét kölcsönösen nem szimpatizalunk egymással. Lényeg az hogy ahogyan ő bánik az uraval szerintem az nem fsza. De nem az én dolgom én csak sajnalom mint embert mint férfi társam. Múltkor történt egy olyan mikor naluk voltunk hogy a barátnője a barátnőmnek rá csappot a seggre poénból. Amire a barátja kicsit kiakadt láttam a fején hogy nem tetszik neki. Pali nem tette szóvá. De este mikor haza értünk ők össze vesztek és én voltam állítólag a hibás. Mert hogy én boostoltam a palijat hogy ne hagyja magát a csajnak.


Szóval barátnőm szeretne ha elmennek vele a baratnojehez. De én így nem akarok ezek után.


2022. dec. 9. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd barátnője rácsapott a te seggedre, jól értem??
2022. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

A barátnő a srác párjának fenekére. Legalábbis ez alapján.

2022. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most ebből miért kell sajnálni a pasit? Mert a barátnője rácsapott a te barátnőd fenekére? Vagy mi?
2022. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem értem
2022. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!