Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti is vagytok úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti is vagytok úgy, hogy nem akartok járni senkivel, mert jól érzitek magatokat egyedül? 25/L

Figyelt kérdés

A családom állandóan nyaggat, hogy mikor ismerkedek már meg valakivel, és megyek férjhez. Anyum unokázni akar, és a nagyanyám is mondogatja, hogy az ismerőseinek az unokái már mind házas, családos... Nem értik meg, hogy nekem jó egyedül.

Ti is élvezitek a szingli életet? Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan nem akar összejönni senkivel? Úgy érzem egy fiú csak teher lenne. Magamra akarok koncentrálni.



2022. dec. 13. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 évesen vagyok így 🙈 engem is nyomasztanak ezzel, de így jártak.
2022. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Csak azért vagyok egyedül, mert nincs kedvem egy nőnek állandóan a kívánságait teljesíteni amiért cserébe semmmit nem kapok...
2022. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, inkább a céljaikra fókuszálok
2022. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Régen igen, de egy bizonyos kor és bizonyos idejű szingliség után én nagyon magányos vagyok. Szerencsére van párom jelenleg :)


De nekem sem értették, hogy miért jó nekem egyedül. Azt sem tudták elképzelni, hogy valakin nem 3 nap alatt lépek túl, hanem "kicsit" több idő és addig nem akarnék együtt lenni valakivel...

2022. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez fél éves időszak volt csak, hogy nem kell senki.
2022. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát másnál meg nem fél éves időszak 🤷‍♀️ nem vagyunk egyformák.
2022. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%

Társadalomban élünk. Ezért kellenének utódok.


De van jó hírem is! Te ugyanezt már nem fogod feltenni sem gyerekednek, sem unokádnak. :D


Jó önmegvalósítást. Majd jönnek ide Afrikából, fasza lesz.

2022. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól elvagyok egyedül, de már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot
2022. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7, wow.

Szerintem meg nem kell ide még egy nyolcmilliárdik gyerek, vagyunk elegen. És nem, nem gondolom hogy kishazánk sokkal érdemesebb lenne a bolygó teleszülésére, mint az afrikaiak. Egykutya, ugyanúgy szétbsszuk a bolygót mi is, mint ők.


Társadalomban meg már nem sokáig fogunk élni, ha az egész bolygó ránk rohad.

2022. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg az új magyar lakosság indiai lesz. Ezt kell elfogadni társadalmi szinten. 2-3 generáció és vége a fehér uralomnak az országban.
2022. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!