Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerdán eljegyezték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerdán eljegyezték a nőt, akit teljes titokban szeretek. Mindenki gragulál neki, meg mentek a gyűrűs képek Facebookra, én meg nem tudok magammal mit kezdeni. Hogy felejtsem el? Plátói érzéseim vannak felé.

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább úgy, hogy ne nézegesd a fészbúkját. Csak magadat kínzod és megnehezíted a saját életedet.

Foglald el magad légy szíves, ne őt lesd.

2022. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kerüld el minél messzebb. Menj el egy sztriptízbárba, és fizess be egy privát táncra. Keress valami hobbit, ami lefoglal és amit élvezel (és amit űzve más emberekkel, csajokkal találkozhatsz).
2022. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is jó volt a plátói, ezentúl sem kell elfelejteni.
2022. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbünk életében volt/van ilyen viszonzatlan érzelem, tartsd távol magad tőle, ne nézegesd, úgy könnyebb túlélni.
2022. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno mikor az én szerelmem jegyezte el a barátnőjét, néhányan nekem gratuláltak... (sokat voltunk együtt haverként, azert gondolhatták).


Neked én is csak azt tudom mondani hogy ne nézegesd a faceét, a követését is állítsd le. Nem tudsz mit tenni, ezen valahogy túl kell lépni.

2022. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
55: Nekem is van ilyen szerelemem, akivel azt hitték, egy pár vagyunk, és nagyon meglepődtek - szülők is -, hogy mással van.
2022. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Tíccsad lefele.
2022. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Illene ebből kinőni.

Ja, és egy kis felvilágosítás: Nem te szereted, hanem a párja (immáron vőlegénye).

2022. dec. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!