Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy unlamas lesz a történet, de azért légyszi olvasd el!

Szóval, van 1 fiú (lány vagyok), aki nagyon, nagyon, nagyon tetszik..szerelemnek nem mondanám, de mindenestre öszeszeretnék vele jönni.

Igazából még nem is beszéltem vele, viszont érzem, hogy teteszem neki, mert mind a 2ten busszal járunk haza, és amikor szokott jönni a haverjaival a buszmegállóba mindig összenézünk, vagy elmosolyodunk..szal, értitek, nem?Aztán valahogy lassacskán eltűnt ez a nagy ODAVAGYOK ÉRTED dolog, mert nyári szünet lett, és egész idő alatt nem is láttuk 1mást...meg már asszem méshol lakik, sajnos :s viszont ugyanabba a városba járunk suliba, és a 2 sulink 1mástól nincs s messze, és ma volt ilyen rendezvény, ahol a város összes sulija sportolt..és ő is ott volt, és focizott, és én meg ot álltam a háló mögött, és amikor cselezgette az ellenféltől a labdát, akkor kb. 2 m-re volt tőlem és rám kacsintott...a meccs végén meg levette a pólóját, áách..én meg olvadoztam :D ja, és 2 gólt lőtt..szal, a lényeg, hogy összakaraok vele jönni...nem tudnátok tippeket adni? nagyon meghálálnám...

Tudom, most biztos mondogatjátok, hogy: ennek sincs kinn a 4 kereke, hány éves, 5? kort nem irok, de elárulom,hogy kamasz vagyok...előre is köszi a válaszokat..:)


2010. okt. 1. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Eto'o 3 gólt lőtt a legutóbbi BL meccsen. Vele ne hozzunk össze?
2010. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye vagyok, hogy ezt leirtam, na de..mostmár mind1..a lényeget meg kihagytam :D dilis vagyok és kész..ennyi :DD
2010. okt. 1. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!