Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a pasimnak?! (részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a pasimnak?! (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom , akivel 1 éve vagyunk együtt. Ő az első komolyabb kapcsolatom. Eleinte minden tök jó volt, sokat hülyültünk, bár akkor sem volt szex, amit nagyon hiányoltam. kb. fél éve teljesen megváltozott, depressziós (bár ő tagadja), nem örül semminek, nem telefonál, nem ír soha smst. Csak msn-en beszélünk, illetve amikor találkozunk. Mindig az a kifogása, hogy ő nem a szavak embere és hülyeségnek tartja a telefonálást. Bezzeg a fiú haverjaival képes órákig beszélni. Azt hozzáteszem, hogy 26 éves és előttem nem volt barátnője. Nem is csókolózott, semmilyen kapcsolata nem volt nőkkel. Ja és nem volt még köztünk szex, mert ő nem akarja. Nem egyszer rámásztám :D, próbálkoztam, ő fel is izgult és azt mondta, hogy még nem érzi úgy, hogy meg kéne tennie, várjunk vele. Képes inkább kiverni magának, minthogy lefeküdjünk. Vagy ha el akarok menni bulizni, nem akar jönni velem, mert azt mondja, bűntudata van bulizás után és ő nem akar "fertőbe" járni. Persze ha egyedül megyek el, féltékenységi rohamot kap és meg van sértődve. Nem tudom mi a baja. Nem egyszer megfordult a fejemben, hogy elhagyom, de utána bűntudatom támad, hogy elhagyom, amikor ilyen lelkiállapotban van. Ráadásul a családja iszonyat örül nekem, hogy végre van a fiúknak barátnője. Próbáltam már megbeszélni vele, mindig azt mondja, hogy semmi baja, csak nincs minek örülnie és hogy az volt a kivételes eset amikor a kapcsolatunk elején jókedvű volt.
2010. okt. 1. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs minek örülnie, akkor nem szeret:S
2010. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem nevezném kapcsolatnak, szerintem ne vesztegesd az idődet erre, nem sok jövője van ennek az egésznek köztetek.
2010. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Vallásos, vagy mi ez a nagy önmegtartóztatás?

Szép dolog várni, meg minden, de 26 éves felnőtt ember, egy éve már együtt vagytok és semmi szex? Hát érdekes ezt olvasni, hogy egy pasi nem akarja a szexet:) Jó, az hogy nem akar bulizni, azzal nincs gond, nem mindenkinek jön be a disco, ilyesmi helyek, de azért hogy bűntudata lenne utána..

Valami nem kóser vele az tuti. Ezt itt nem nagyon fogja megmondani neked senki, hogy mi lehet vele. Lehet valami trauma érte, önbizalomhiányos nagyon, vagy ki tudja. Mindenesetre ez nem normális ebben a korban, ráadásul egy 1 éves kapcsiban, hogy semmi testi dolog nincs. Ez az én véleményem legalábbis. Én tuti ott hagynám. Tök jó dolog, hogy a családja örül neked, de nehogy ezért maradj vele, mert ha nem változtat ezeken a dolgokon te nem leszel vele boldog. Így is marha türelmes vagy.

2010. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted,és úgy érzed lehetne tenni vmit a kapcsolatotokért,akkor beszélj vele.Mondd el mi nyomja a lelked.


L.15

2010. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nagyon szét van a srác, szerintem nem tudsz neki segíteni, egy ilyet a sokat látott szakember se könnyen hozna rendbe.
2010. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz. Ha lelki betegsége van, azon nem tud magának segíteni.


Vagy hagyd a szarban, és törődj csak a saját boldogságoddal, ahogy a többiek tennék.

2010. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez pont azért csapda, mert az egyetlen jó lépés otthagyni, de azért meg a saját lelkiismereted büntet. De ha átgondolod, jelenleg van egy elb.szott romos élet, az övé, és ezen nem tudsz segíteni, csak elb.szni a sajátodat is. Tehát rendszer szinten és egyéni szinten is az az optimális, ha legalább a sajátodat megmented. Gondolom te is 20 fölött vagy, még vergődsz vele X évet, és ezzel elpancsolsz az életedből egy halom időt feleslegesen.

Ejtsd a fickót és keress normálisat. Hacsak - már bocs - de nincs neked is valami beütésed, amiről ugye nem írsz, de mint lehetőség felmerül. (Nem sértésnek mondom, hanem... szóval érted, elég nehéz megállapítani.)

2010. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Vagy hagyd a szarban, és törődj csak a saját boldogságoddal, ahogy a többiek tennék."


Mért, ez a srác most törődik a barátnője boldogságával? Nem úgy tűnik.

Nyilván minden ember boldog akar lenni, nem pedig feláldoznia magát, hogy másnak örüljön a feje.

2010. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Zsenikém, fölötte volt a lelki betegség lehetősége. Ha tényleg van valami baja, akkor nem tudja reálisan látni a dolgokat, és ezáltal nem tudja boldoggá tenni a barátnőjét. Épp ezért kell elvinni orvoshoz, hogy kiderítse, ez-e a helyzet. Legalább meg kell próbálni.
2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma már minden sz*rt kapcsoaltnak neveznek? A legtávolabbi ismerősemmel is komolyabb a kapcsoaltom, mint neked evvel a csávóval.
2010. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!