Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek feladjam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam és keressek más pasit, vagy még reménykedjek?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú, aki tetszik nekem. Egy suliba járunk, de csak látásból ismerem. Elég gyakran nézett, de nem vagyok valami szép. De ma direkt ott volt, ahol én, de egy másik lány szerint szerelmes egy lányba, de az nem én vagyok.

Ez lehet, hogy igaz, lehet, hogy nem. A fiút nem merem megkérdezni...

Szerinted?


2010. okt. 1. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg merd... Lehet, hogy ő is azt hiszi, hogy nem elég jó neked! ÉS így a végén mindketten hoppon maradtok! Ha megpróbálod legalább nem fogsz azon keseregni, hogy mi lett volna ha...
2010. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos, de egyszer már így koppantam egy nagyot...
2010. okt. 1. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogsz is még koppanni.

De inkább kérdezz, mint életed végéig bánd, hogy nyuszi voltál!

2010. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami szép? Ápolt vagy? Normális ruhákban jársz? Az évszaknak megfelelően öltözködsz? Ha mindhárom igen, akkor majd ő eldönti, hogy szép vagy vagy sem. (Itt már a testalkatra sem térek ki, mert egyénfüggő.)
2010. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja bocis, természetesen az első kérdésem csak visszakérdezés, arra nem jár a válasz. :)
2010. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de vannak sokkal szebbek...
2010. okt. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!