Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kívánom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom őt egyfolytában, de erősebb a méltóságom?

Figyelt kérdés
Olyan erős vele a kémia hogy minden nap minden órájában kívánom, de az önbecsülésem erősebb. Csak szex szóba sem jöhet.. érzéseim is vannak, de jelen állás szerint a kapcsolat nem fog működni, így beszélni sem akarok vele. A szex soha senkivel nem volt ennyire jó és ha csak rá gondolok, elobb utóbb magamhoz kell nyúlnom. Akinek volt már ilyen, mit tettetek?

2022. dec. 25. 16:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire semmi, nulla lényegi információ birtokában erre a kérdésre nem lehet felelősséggel válaszolni.
2022. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Nah, ezt akár én is írhattam volna.


Mivel esetemben egy rohadt nagy bunkó a másik fél, engemar az sem érdekel, mennyire erős a kémia, mert nem jó ember az illető (épp ezért, ha akarná sem szeretnék vele kapcsolatot).


Nálatok mi miatt nem működne?

2022. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

#2

Tegyük fel akkor mi a helyzet, ha a másik fél ugyanezt gondolja rólad? Kémia, és a józan ész folyamatos harcot vívnak egymással, és esetek döntő többségében a kémia győz.

2022. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%

Mekkora bullshit ez a kémia lol

Baszasd meg magad vele, ne moralizálj, nyilván ezt akarod

2022. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4. És szerinted ezzel mit érnék most őszintén? Utána újra meg újra akarnám és csak azt érném el vele, hogy nem tisztelne…
2022. dec. 25. 17:35
 6/33 A kérdező kommentje:
Amúgy meg persze hogy ezt akarom de nem csak ezt, hülye aki nem moralizál
2022. dec. 25. 17:36
 7/33 A kérdező kommentje:
1., 2. Nem tudom, én azt érzem hogy ő sem semleges, de elzárkózik az érzésektől és kapcsolattól, amikor szexelünk, az nem csak a testiségről szól, ezért sem tudom elfelejteni.
2022. dec. 25. 17:39
 8/33 anonim ***** válasza:
44%

4. Nyilván neked ennyit is jelent a szex!


NE menj nő közelébe!

2022. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázz ezzel, mert könnyen bele lehet képzelni olyat, ami nincs is. Persze ettől függetlenül lehet igazad, lehetnek érzései, de aki mondjuk már az elején kijelenti, hogy csak szexre kellesz, és nem akar kapcsolatot, az úgy is gondolja. Mondjuk, ha durva is az ágyban, az szerintem intő jel.
2022. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
20%

Hát most tiszteletet akarsz vagy orgazmust?

Soha vissza nem térő lehetőség egy kis szexuális kalandra (főleg, ha elmondásod szerint már le is feküdtetek meg annyira nagyon jó volt). Ez a kapcsolat úgy látszik csak ennyire való.

2022. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!