Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy kell kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés, tudom... Már 17 leszek, de még nem volt pasim... Kellemetlen érzés, mert sok korombeli lány már nem szűz... Én meg hozzá sem tudok szólni egy sráchoz. Van egy kiszemeltem, de nem tudok mit kezdeni vele. Szülői tanácsra nem számíthatok, mert anyám is ugyanolyan szerencsétlen volt, mint én, csoda, hogy rátalált apámra xD Szóval, a lényeg: hogy kell megszerezni egy pasit? Mit kell csinálni, és mit nem szabad?
2010. okt. 1. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

amúgy mostmár valaki válaszolhatna a kérdésre is!!


Hogy a fenébe kell kezdeményezni egy pasinál?

2010. okt. 2. 12:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Ide kell jönni hozzám, a részleteket pedig megbezséljük ;)
2010. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na, akkor én válaszolok. :D először is, ismer téged a fiú? esetleg osztálytársak vagytok? mert ha igen, vagy legalábbis szoktatok beszélni, és a tudtára akarod adni, hogy mi van, akkor nem olyan nehéz. Mondjuk, lehet, hogy csak én gondolom ezt így, mert én elég dumás vagyok, bárkivel el tudok beszélgetni. De vmi témát csak találsz, ha már ismeritek egymást. Beszélj sokat, hadd ismerjen meg, legyél nagyon közvetlen, mindig vidám, hogy rájöjjön, milyen jó veled lenni. Hát kb. most ennyi jutott eszembe. ;)
2010. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!