Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feminista kemény mag tagjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminista kemény mag tagjai szokták riadóztatni egymást, hogy a párkapcsolatok rovatban melyik kérdésnél lehet a férfiakat szapulni és a férfi válaszolókat lepontozni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Tisztában vagy a feminizmus szó értelmével kérdező? :)
2022. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, a feminizmus nem más, mint a férfiakkal szembeni gyűlölet és diszkrimináció. Legalábbis a gyakorlatban.
2022. dec. 26. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Termeszetesen. Azonnal hivjuk egymast mobilon, mindegy hany ora van, mindenki 0-24 keszenletben van. Mar szoltam a tobbieknek errol a kerdesrol is.
2022. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Pont nem ezt jelenti. Eredetileg a nők politikai jogaiért küzdöttek. A háborúk után, amikor kihaltak a férfiak, akkor fordították ellenük. Mondván egyenlőséget akartál, hát menj a gyárba dolgozni, mint a férfiak. Persze kevesebb pénzért, mint egy férfi. Én nem keverném a férfigyűlöletet a feminizmussal.

Én is szeretem, ha ugyanolyan emberszámba vesznek, mint egy férfit. Ha ugyanannyi munkáért ugyanannyi pénzt kapok. Ha elmehetek szavazni, tanulni. Ettől függetlenül nem utálom a férfiakat és nem tetszik, hogy összemossák a férfi-női szerepeket. Soha nem akartam például katona vagy rendőr lenni.

2022. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
4 Te nem akarsz, de sok lany igen :) Azert jo, hogy a lehetoseg adott nekik.
2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem a férfiakat szapulják.
2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Szokták,természetes a besúgás náluk
2022. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de ha csináltok egy ilyen rendszert, vegyetek be, lányok☺️
2022. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen topik és nincsenek ilyen válaszok. Téged nagyon megsértett egy vagy több nő és most te gyűlölöd mindet, be kellene vallanod magadnak.
2022. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen alapon valaki attól heteró, hogy gyűlöli a melegeket? Attól fehér, hogy gyűlöli a feketéket? Attól ateiste, hogy gyűlöli a vallásosokat? Ostobaság...


Mindenesetre nagyon kíváncsi lennék, hogy azok a férfiak, akik úgy érzik, hogy a feministák pusztán férfi mivoltukból kifolyólag gyűlölik őkeet, vajon a nem-feminista nők részéről sok szimpátiát kapnak-e? Élek a gyanúperrel, hogy nem...

2022. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!