Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólíthatnám le a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólíthatnám le a velem egy suliba járó 12. -es srácot? Én 9. -es vagyok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nagyon bejön a srác de még a nevét se tudom, de nagyon szeretném megtudni. Meg jó lenne vele beszélgetni csak fogalmam sincs h közeledhetnék hozzá. Egyátalán lenne esélyem egy 18 éves srácnál? És fogszabis vagyok, szeritntetek ez számít egy ilyen korú srácnál? 15/L
2010. okt. 1. 21:25
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
47%

ilyen korú srác.. húúú kemény 3 évvel idősebb

ez is egyén függő. engem nem zavarna.. nem örökké van rajtad.. és ha lekerül szép lesz a mosolyod. ennyi


hogy szólítsd le, stb? fingom sincs.

volt már 1000+1 naponta ilyen kérdés. nézz körül

2010. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Egy lány ne kezdeményezzen,mert egy rendes srác ezt nem veszi jónéven. Ribinek fog nézni.
2010. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem sem zavarnál...
2010. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátnőm szólított le:-) 5 éve együtt vagyunk és nagyon jól megvagyunk, hogyan szólítsd le? passz, nem vagyok lány, bár lehet jobb lenne ha egy klasszikus randit kérnél tőle, hogy megtudd megéri-e vele lenni
2010. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak rám is hajtana már valakiXD Na mind1,a lényeg,nem árt az sem ha te kezdeményezel,nem kell rögtön durrbele módon,lehet azt nyugodtan is csinálni,ja és az régen rossz ha valakinek gond egy fogszabályzó.Sok cseresznyét;):)
2010. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
bocsi, még új vagyok, hol van ez meg ez a terem, vagy ez a tanári?
2010. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
keress korodbelit
2010. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
KÉrdezd meg, hogy milyen az érettségire készülni.
2010. okt. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"

Szia!


Neked mekkora?

"

2010. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg a csaj nem szólítja le a pasit, akkor ti fiúk nem nagyon akartok lépni... Legalábbis én azt vettem észre. Na meg ha a fiú azt se tudja hogy a világon van, akkor mégis hogy a frászba juttassa a tudtára?
2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!