Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen kis h*lye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen kis h*lye?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom, nemrég lett vége... Lényegében én csak vele voltam szexuálisan... NEm is ez a baj. Most hogy szakítottunk minden megváltozott körülöttem, teljesen idegen ez a világ - és a hatalmas problémám hogy nem tudom kezelni az érzéseimet. Ha egy srác kedvesebben szól hozzám, törődik velem, vagy csak szimplán meg akar dugni, én kézzel lábbal belemagyarázom hogy ő tőlem többet akar, és reménytelenül beleszeretek. Persze olyanokba általában, akinél valami oknál fogva esélyem sincs kapcsolatra, csak szexre, az meg nekem nem vicces dolog, nem vagyok benne ilyesmiben:)

Próbálom magamnak mindenáron megmagyarázni, hogy nem, nem kellek nekik, és tudom is, de olyan lettem mint egy kisgyerek a játékboltban, akinek nincs pénze. Csillogó szemekkel vágyakozom, és nem vagyok képes megmagyarázni a szívemnek hogy nemlehet...

Mivel tudnám ezt enyhíteni, Hogy tudnám megértetni magammal hogy ez nem így van?

Lehet ez az érzés attól hogy sokáig voltam egy emberrel, aki rádásul egy bunkó volt, és nem törődött velem? Lehet ezért érzem úgy hogy aki törődik velem az szeretni is tudna?:S

vmi jó tippet pls, mert ez így naggyonrossz :)

20L


2010. okt. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülj le magaddal és beszéld meg vele a problémát.
2010. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam, nem hallgat rám a szerencsétlen :D még össze is vesztünk a minap.
2010. okt. 1. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ki vagy éhezve egy kis szeretetre. Korábbi kapcsolataid (ha voltak) milyenek voltak? A szüleiddel milyen viszonyban vagy?
2010. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy nem hiányzott a szerelem, vagy a szeretet. Csak a szex miatt voltál vele?

Válogass az emberek között, ne állj le mindjárt az elsővel, de ne is dobálj mindenkit félre :)

Vagy azzal lehet a gond, hogy alapban csak 1 embertípus közül válogatsz? Amire gondolok: a nagymenők, akik ágyba raknak 1 nap alatt.

2010. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lájkollak
2010. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Édesapám nem él velünk, anyuval nagyon jó a viszonyom. Korábbi kapcsolataim...gyerek voltam még, fogtuk egymás kezét, volt smár, aranyosak voltak de ennyi:D

NEm a szexért voltam vele, szegény nem volt a legjobb az ágyban de szerettem. Ő is engem, csak ezt nem tudta kimutatni, eldurvult a helyzet ugyhogy inkább leléptem...

Embertípusok... nem hiszem hogy nekem ez számítana. Persze, megvan hogy melyik srácok jönnek be jobban, de nem mérvadó annyira. Bár ezután a kapcsolatom után megfogadtam hogy csak olyannal jövök össze aki külsőre tetszik (ami nem feltételezi azt hogy csak és kizárólag anagyondurvánjó pasik jöhetnek szóba:D )

2010. okt. 2. 07:53
 7/8 A kérdező kommentje:
jahm a naymenők, azt elfelejtettem. hát persze a másik problémám hogy vonzanak az ilyen férfiak, de nem megyek ágyba senkivel egy nap után - úgyhogy esélytelen helyzet.
2010. okt. 2. 07:54
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, én is így voltam ezzel, szintén lány vagyok:D Azt tudom tanácsolni, hogy vedd körbe magad barátokkal, vagy legalább 1el és ismerkedj pasikkal, akár több is lehet egyszerre(ismerkedés szinten)
2010. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!