Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy rányitottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy rányitottatok éppen szexelő szülőkre? Vagy hallottátok, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Jahh..

Jó kis altató..:D

Amúgy már rájuk is nyitottam,csak nem szüleimre hanem anyámra meg a pasijára..:S

13/L

2010. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen hallottam is sokszor, meg egyszer láttam is. Oké, hogy természetes, de akkor ilyen 6-7 éves fejjel nekem tök sokkoló volt. Szüleim amúgy mindig rosszban voltak, mert apu sokszor kimaradt éjjel, meg piás volt, hazajött és hallottam sokszor azt is ahogy könyörög ott anyámnak a szexért. Én meg kisebb voltam, tökre sajnáltam anyut hogy nem hagyja békén, ezért mindig az éjszaka közepén kitaláltam hogy fáj a hasam, így anyu átjött hozzám aludni meg gyógyszert keresett ilyenek, szóval így "mentettem ki". Csak sajnos ezt sokszor eljátszottam, így végül még kórházba is kerültem kivizsgálásra a hasam miatt, holott semmi bajom nem volt.
2010. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó:) aranyos lehettél:D
2010. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hú,majdnem az a történetem mint az utolsó előttinek. Én 6 évesen szembesültem velük először, 1-2 évig utána nem bírtam aludni... Ők nem zavartatták magukat!! Volt olyan,hogy abban a szobában csinálták,ahol a testvéreimmel aludtunk,2 méterrel odébb. Sírtam halkan, és mondtam hogy fáj a fejem ((én mindig ezt mondtam,mentünk is aztán kivizsgálásra. :)),erre bekapcsolták a tv-t és folytatták. Hát mit mondjak,kisírt szemekkel mentem suliba.

A legszörnyűbb nekem máig az,hogy gyűlölték,gyűlölik egymást,mindig üvöltöznek,meg verekednek,de a szex azért megy.:@

13L

2011. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!