Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejonnetek olyan novel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek olyan novel, akivel folyamatosan balf-sz dolgok tortennek?

Figyelt kérdés
Mar az otodik telefonjat lopjak el neki zsinorban mert elol hagyja mindenhol, bena es megserul folyton, nekimegy embereknek az utcan veletlenul, elhagyja a cuccait allandoan, elfelejti a jelszavait, odaeget a konyhaban barmit, fozes elott veszi eszre, hogy az alapanyagok fele reg lejart, gyakran elkesik, mert elszamolja a keszulesre szukseges idot, stb stb. Elso benyomasra azt gondolnad, egy eletkepes felnott no, mert ranezesre es par beszelgetes alapjan annak tunik, de ezek lassan kiderulnek, par het, honap alatt.
2022. dec. 29. 16:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem lehet tökéletes. Ne csak a hibákat keresd magadban. Biztosan vannak pozitív tulajdonságaid is.
2022. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

"Első fejezet

Megyek egy utcán, egyszer csak mély gödörhöz érek. Beleesek. Nem az én hibám volt. Egy örökkévalóság, amíg ki tudok mászni belőle.


Második fejezet

Megyek ugyanazon az utcán, megint beleesek a mély gödörbe. Az én hibám volt. Még mindig hosszú ideig tart kikecmeregni.


Harmadik fejezet

Megyek ugyanazon az utcán, megint beleesek a mély gödörbe. Lassan megszokom. Az én hibám volt. Azonnal kikerülök.


Negyedik fejezet

Megyek ugyanazon az utcán és észreveszem a gödröt. Kikerülöm.


Ötödik fejezet

Egy másik utcán megyek."

2022. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%

3.


Hatodik fejezet


Szándékosan telepakolják ezt a másik utcát kátyúkkal, rejtett gödrökkel, amelyekből nem lehet kijönni vagy karók várnak az alján.

2022. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Én se vagyok tökéletes, nem ezen múlna!
2022. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Volt 1-2 imserősöm ilyen, mókás néha 1-1 cselekedete, azonban tudnak örülni neki, ha valaki figyelmezteti, hogy pl.: a telóját el akarja épp hagyni, tehát bejönne egy ilyen nő.
2022. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Aki ennyire nincs jelen, az disszociál, vélhetően pszichológiai problémái vannak. Nekem is vannak ilyen periódusaim, meg már kb. csípőből kiszúrom, ha valakit kínoz a múltja. Ha te egy stabil, érzelmileg nyitott és elfogadó ember vagy, menj bele. Én a magam sz.rai mellé nem tudnék bevállalni egy ilyen embert.
2022. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Akik tolerálják az ilyesmit, késés bénázás bármi, őket már 20-30 évesen levadászták és 7 lakat alatt őrzik szeretgetik imádgatják őket. A maradék szigorú férfi meg évtizedekig senyved hogy nincs nőjük, plusz mindenkit senyvedtetnek.
2022. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
#8 Én még itt vagyok.. :D
2022. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, ha kerek a valagad, simán lesz faszid.
2022. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Aki az aranyásóktól fél, annak nem lenne probléma, hogy a közös büdzséből kéne havonta kigazdálkodni az ellopott telefonokat?
2022. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!