Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejonnetek olyan novel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejonnetek olyan novel, akivel folyamatosan balf-sz dolgok tortennek?

Figyelt kérdés
Mar az otodik telefonjat lopjak el neki zsinorban mert elol hagyja mindenhol, bena es megserul folyton, nekimegy embereknek az utcan veletlenul, elhagyja a cuccait allandoan, elfelejti a jelszavait, odaeget a konyhaban barmit, fozes elott veszi eszre, hogy az alapanyagok fele reg lejart, gyakran elkesik, mert elszamolja a keszulesre szukseges idot, stb stb. Elso benyomasra azt gondolnad, egy eletkepes felnott no, mert ranezesre es par beszelgetes alapjan annak tunik, de ezek lassan kiderulnek, par het, honap alatt.
2022. dec. 29. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
A főzésen kívül, ez mind stimmel! Ha a született felesegek közül választanom kellene, hogy.kire hasonlitok: Susanne! Mit ad isten, Zsuzsinak hívnak!
2022. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem jönnék vele össze, és mégpedig azért nem, mert nem egy gyereket akarok magam mellé, aki képtelen életben maradni. A másik meg, hogy engem ne égessen be az ilyen gyökérségével. Lehet lepontozni, akkor se kéne egy 5 éves szintjén lévő "nő"
2022. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%

Én nem értem, hogy ennek miért kéne kizáró oknak lenni?

Ennek egy része véletlen. Egy véletlen dologért passzolni valakit eléggé éretlen, és ostoba dolog.

Azért, mert szétszórt és figyelmetlen? Ugyan már...

Elfelejti a jelszavát? Uramatyám, micsoda elrettentő ok... :D


"odaeget a konyhaban barmit"

Akkor majd főznék én.


"fozes elott veszi eszre, hogy az alapanyagok fele reg lejart"

Attól, hogy valami lejárt, még nem szükségszerűen rossz. Mondjuk egy "lejárt" cukor, vagy liszt nem gáz. A tej viszont az. De lehet helyette venni újat, sőt, hacsak nem valami zsákfaluban élünk, akkor legtöbb helyen tejautomata is van, ahonnan 10 perc alatt lehet friss tejet szerezni.


"gyakran elkesik, mert elszamolja a keszulesre szukseges idot"

Ahol 5-10 perc késés szakítóok, ott már rég bajok vannak.


"Elso benyomasra azt gondolnad, egy eletkepes felnott no"

Hát, azért csak elvolt valahogy eddig, nem? Akkor már eleve kizárt, hogy életképtelen lenne.


"ezek lassan kiderulnek, par het, honap alatt"

Ami több hét, vagy hónap alatt derülne ki, az eleve nem lehet olyan komoly dolog.


#13 "A másik meg, hogy engem ne égessen be az ilyen gyökérségével."

Ha te gyökérnek titulálod a másikat, és égőnek találod felvállalni, akkor tényleg jobb is, ha messze elkerülöd. Legalább lesz esélye normális férfit találni.


"akkor se kéne egy 5 éves szintjén lévő "nő""

Megnézném én azt az 5 évest, amelyik képes dolgozni, háztartást vezetni, stb.

Kisarkított fröcsögés helyett inkább azért gondolkozz el azon, hogy azért csak eljutott idáig ez a nő.


Ami pedig azt illeti: egy párkapcsolat arról is szól, hogy segítjük egymást. Elfelejti a jelszavait? Adok neki egy kis noteszt, és figyelmeztetem, hogy írja fel bele. Probléma megoldva. Lejártak az élelmiszerek? Havi bevásárlás előtt én eleve át szoktam nézni, hogy mi az, ami kell. Szóval tartós összetevők biztosan lennének otthon, és egyébként sem fog megpusztulni az ember, ha monjduk 2 hete lejárt a liszt. Probléma szintén megoldva.

Gyakran ellopják a telefonját? Ha ez neki belefér a költségvetésébe, most miért kötekedjek? Az jobban aggasztana, hogy ilyen alvilági, lopós helyekre jár, ahol az első adandó alkalommal kifosztják az embert.

Amikből itt egyesek óriási problémát csinálnak, azok nagy része orvosolható, a maradék pedig bőven tolerálható. A szerelem nem arról szól, hogy minden tökéletes. Hanem arról, hogy szeressük, segítsük, és kiegészítsük egymást.

Egyébként pedig: sok ilyen "bénázás" mögött állnak életvezetési, és/vagy viselkedési, valamint külső problémák. Amiknek döntő többsége orvosolható. Sokszor egyszerűen a stressz, a feszültség okozza ezeket. Egy boldog ember meg rendszerint kevésbé feszült, így ezen problémák mennyisége is jó eséllyel csökken.

2022. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Nőként írom, hogy sima havernak is kiakasztó lehet az olyan ember, akitől 5 (ÖT!) telefont elloptak, mert valami én kicsi pónim világban van fejben.


"Elfelejti a jelszavait? Adok neki egy kis noteszt, és figyelmeztetem, hogy írja fel bele"


Most csak egy példát emelek ki, de ha feledékeny vagyok, ez nem jut magamtól eszembe? Nekem ez túlságosan gondviselő szerepnek érződik, és persze, ellátom, etetem, stb, de beleszeretni nem tudok abba, aki értelmileg ennyire süsü.


És akkor jön az, hogy megszokja, hogy te szólsz neki, hogy írja fel, hogy kaki után popsitörlés, és egyszer elfelejted, ő nem írja fel, és te leszel lebaszva, hogy nem szóltál neki, hogy működjön felnőtt emberként.


És az elején lehet cukcsimukcsi, hogy ilyen kis szétszórt, de egy idő után baromi unalmas, hogy most miatta nincs pár napig net, mert elfelejtette befizetni a számlát, most miatta nincs a gyereknek valami felszerelése a suliban, most miatta kell kicsit többet félretenni, mert meg kell venni a hatodik telefont. Ja nem, igazából ez mind MIATTAM van, mert nem szóltam neki, hogy írja fel, és a kapcsolatban én vagyok az egyetlen, akire lehet számítani, enyém minden felelősség.

2022. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarnék ilyen nővel járni. Lehet itt mondani, hogy ezeken lehet változtatni, de pl aki a telefonját elszórja, az nyilván holmi noteszokra sem képes vigyázni. És nem kell ehhez alvilági helyeken járni, bármelyik tömöttebb BKV járaton kicsórják, a jobb környékeken is. Ezért tanulja meg értelmes ember már fiatalon, hogy mindig figyeljen az értekeire. Aki minden kaját képes odaégetni, azt veszélyes főzni hagyni. A késősöket pedig nem tolerálom. Nyilván 5-10 perc belefér, de mind tudjuk hogy általaban nem ennyiről van szó, és az ilyen embereket tiszteletlennek tartom, mert mások idejével szórakoznak a saját hülyeségük/leszaromságuk miatt. Ott a google maps, tervezzen egy rohadt útvonalat és induljon el 10-15 perccel előbb mint az javasolja. Aztán akkor nem fog elkésni sehonnan.

Szóval igazából pont az ezekkel a bajom, hogy igen, simán orvosolhatóak. Ha valaki hajlandó megerőltetni magát. De nyilván könnyebb beleszarni az egészbe, pazarolni, nem odafigyelni, nem előre gondolkodni, nem tekintettel lenni másokra, aztán heherészni, hogy "jaj én már csak ilyen szétszórt vagyok". Hát én is az vagyok. Csak tinédzserként megtanultam odafigyelni magamra, mert más nem fog helyettem. Szóval ne én kelljek már egy másik felnőtt embernek ahhoz, hogy ilyen baromi egyszerű problémákat meg tudjon oldani.

Meg a másik, hogy egy ilyen nő a családalapításra is elég alkalmatlannak tűnik. Majd rágyújtja a gyerekre a konyhát, vagy véletlen belefullasztja a fürdőkádba, mert nem lehet semmit rábízni? Vagy szimplán csak ő lesz az az anyuka, aki nem képes időben odaérni egy előadásra, vagy egy szülői értekezletre? Elég gáz.

2022. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
12 szerintem neked nem a lepontozás lesz ezzel a legnagyobb bajod, hanem hogy tök egyedül fogsz maradni. Nagyon sok ilyet ismerek, egyre barmabbak, a végén már a mínusz 10 perc késés miatt (szerintük min 20 perccel hamarabb kell érkezni) vagy egy allergiás feleség néhány zsebkendője miatt is válnak. Csomó ilyet ismerek. Aztán válás után valamelyik full alkesz lesz, valamelyik meg csak 10 éve szidja a nőket. De a legtöbb férfi ismerős, rokon, aki egyedül van évek(évtizedek óta) pont ilyen mint te.
2022. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%
Ja meg a többi utolsó válaszolók. Hogy idegyűltek már őrjöngeni a késés miatt. Tapasztalat: az ilyen emberek nagyvonalúan a saját késésüket valahogy mindig jól meg tudják magyarázni, hogy az természetesen jogos volt, ez munkában is így van, saját magukkal elnézőek. Persze mert a saját balfékségüket akarják kompenzálni egy olyan nővel aki helyettük is mindenre odafigyel. Lazaság az nincsen, szeretet? Az meg mi azt se tudják eszik vagy isszák? Ezért nincsen kapcsolatuk.
2022. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nem tudom ki tette fel a kérdést, de ha az illető nő, akkor már ebből is látszik, hogy nem képes felelősséget vállalni. Ugyanis nem balfsz dolgok történnek az illetővel, hanem szimplán ő egy balfsz aki balfsz dolgokat csinál. A dolgok ugyanis nem csak úgy törtenni szoktak az emberekkel.
2022. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

#17 Én nem szoktam késni. Nagyon odafigyelek erre. Munkában is keményen dolgozom. Mi az hogy helyettem bárki bármire is odafigyel? A kérdés egy olyan nőről szól, aki saját magára nem képes odafigyelni, nemhogy másokra.

Amúgy laza vagyok, szeretem a spontán dolgokat, kapcsolatom is van. De nem szeretek mások hülyesége miatt szenvedni meg másokat nevelgetni.

2022. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
19. Igen, ezt szokták mondani. Aztán ha mégis késnek? Ja, annak oka van, racionális. Ha meg nem késnek, vendégségbe ott nyüzsögnek 1 órával hamarabb és kerülgetni kell őket. Teljes stressz az ilyen emberek közelében lenni, inkább késsen valaki de ne legyen vészmadár hogy mi lesz ha valaki az ő idejét rabolja, az meg hogy ő rabolja másokét észre se veszi. És mi van ha sose történik veled semmi aztán egyszer épp te csinálsz olyat ami viszont sokkal nagyobb gond mint az összes többi kellemetlenség amit leszólsz. Másik meg ha ráteszed a környezetedre a stresszt, épp a fantasztikus kisugárzásod miatt fog elcseszni mindent. Ha meg nem vagy ott, minden flottul megy.
2022. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!