Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (barátság extrákkal)

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, és van egy 25 éves srác, akivel barátság extrákkal kapcsolatba kezdtünk. Nagyon jól működik köztünk a szex, és emellett emberileg is szuperül megvagyunk. Néha közös programot szervezünk, jókat beszélgetünk, olykor a problémáinkat is megosztjuk egymással stb. Szóval minden frankó lenne, viszont azt érzem, hogy a srác kezd többet képzelni a dologba. Sokszor utalgat arra, hogy fontos vagyok neki és hogy számít rám a jövőben, ugyanakkor nem mondja ki teljesen nyíltan. Rosszul érzem magam, mert én barátságnál többet nem érzek iránta, és kétlem, hogy kettőnknek lenne közös jövője.


Szerintetek mit kéne tennem? Semmiképpen sem szeretném megbántani, mert egy igazán kedves, aranyos, jólelkű ember. Nem akarom hitegetni, de azt sem szeretném, ha vége lenne a kapcsolatnak, mert jelenleg nekem 100%-ig megfelel, és hát ugye közvetlenül nem mondta, hogy érezne bármit irántam. Ti mit tennétek?



2023. jan. 1. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én várnék addig, ameddig nyíltan nem közli, hogy ő többet szeretne ennél.
2023. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos tanaccsal nem tudok szolgalni, de mit nem adnek ha az en baratsag extrakkal kapcsolatban a srac tobbet erezne irantam
2023. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, minden kapcsolatban fontos a kommunikáció, egy szexpapkcsolatban duplán.
2023. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó, igazad van, de nem akarom elrontani a mostani helyzetet. Félek, hogy megbántanám.

2023. jan. 1. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy miért pazarlod el a drága idődet ilyen no name, nem felvállalt kapcsolatokra?! A fiatalságodat? Miért nem keresel egy olyan férfit, akinek te vagy a királynője és akit szeretsz? Az ilyen viszonyokra évek rá tudnak menni, holott most vagy a legcsinosabb, legvonzóbb.

Én ejteném ezt a srácot, pláne, ha érzései is vannak irányodba! Etikátlan dolog valakinek visszaélni az érzelmeivel. Eközben az ő ideje is megy a semmire.

Ne értsd kérlek félre, én tudom milyen szeretőnek lenni! Nem fiataloknak való műfaj.

2023. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja igen és a megbeszélésnek semmi értelme sincs, a tettek számítanak.
2023. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nulla pontom lesz mint a sicc. De! Le van tisztázva fixen, hogy ez csak bartáság extrákkal? Nem Ő az egyetlen akivel kúrogatsz ugye? Mert ha igen akkor ez nagyon ciki.

Mert ha nem lett tisztázva, és a szövegedből az jön le, hogy képtelen vagy kinyögni ezt a csávónak, akkor szépen hagyjad ott csórit. Így csak neki ártasz azzal amit csinálsz.


Egyébként pedig, ez mindenkihez is szóló kérdés: Mi a f@sz jó abba, ha valaki barátság extrában van? Ennyire viszket manapság már mindenki odalent vagy mi a fasz? Meg, ha jó a szex valakivel, sőt, programokra is mentek együtt, sok dolgot is megtudsz beszélni vele mert van bizalom, akkor a f@sznak nem a párod? Mi a rák van manapság az emberekkel? Mindenki retardált amúgy? :D

2023. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
En nem baratsag extrakkal kapcsolatot szeretnek/szerettem vna. Csak a pasi nem akar komolyat vagy en nem is tudom egyszer felém lép 4et aztan vissza harmat
2023. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Válaszolva a 7-es kommentre (és ezzel együtt a privát üzenetekre):


- Le van tisztázva fixen, hogy ez csak bartáság extrákkal?

Ha figyelmesen elolvasod a kérdésem leírását, akkor láthatod, hogy igen, ez le van szögezve.


- Nem Ő az egyetlen akivel kúrogatsz ugye?

De, egyelőre nincs más a képben.


- Mi a f@sz jó abba, ha valaki barátság extrában van?

Ez egy létező kapcsolati forma, nem föltétlenül kéne ennyire felvágnod a tudatlanságoddal. Olyan emberek számára ideális ez a felállás, akik nem akarnak elköteleződni, nem akarnak kizárólagosságot, akik jól kijönnek egymással, de az életük nagyon más irányba tart, nem szerelmesek, túl nagy köztük a korkülönbség, a jövőt illető terveik nagyon különböznek stb. Ilyenkor ugyanolyan kellemes dumálgatni meg szexelgetni, de az ember nem vár és nem nyújt ennél többet.


- Ennyire viszket manapság már mindenki odalent vagy mi a fasz?

Igen, "manapság" az emberek szeretnek szexelni. Üdv a valóságban.


- Meg, ha jó a szex valakivel, sőt, programokra is mentek együtt, sok dolgot is megtudsz beszélni vele mert van bizalom, akkor a f@sznak nem a párod?

Lásd a harmadik kérdésre adott választ. Kedvelem mint embert, jókat dumálunk, jókat szexelünk, de ennél többet nem érzek iránta. Csak barátként szeretem.


- Mindenki retardált amúgy?

Nos, egyesek biztosan...

2023. jan. 3. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak barátként tekintenél rá, nem lenne köztetek komolyabb fizikai kapcsolat és nem egy részegen elcsattant csókról van itt szó, hanem felnőtt intim életetek van…

Ne csinálj semmit, vàrd meg amíg ő nyíltan elmondja, hogy többet akar.

Te akkor lekoptatod, majd pár nap elteltével jössz gyakorikérdésekre hogy volt egy lehetőséged de nem éltél vele, hogy lehetne kiengesztelni és mégis kapcsolatban élni vele.

2023. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!