Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Facebook-társkereső csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook-társkereső csak bugos vagy tényleg ennyien nem match-elnek vissza?

Figyelt kérdés

Normális profilképem és bemutatkozásom van. A profilom viszonylag szépen, igényesen ki van töltve. Hibás lenne az app? :D


27/F



2023. jan. 2. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökre rendben van. Múltkor gondoltam kiprobalom engem sokan jelölnek vissza. Sőt van hogy ők írnak vagy hívnak el randizni 😁
2023. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb.


[link]

2023. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Facebook társkereső ingyenes de ennek bőven meg is van a hátulütője. Szivezem a lányokat de alig van match régen pedig sok volt. Egyre több lett ott is a férfi. Amikor én próbálhattam akkor még nem volt ott akkora férfitöbblet.
2023. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Ha 100 jobbra húzásom volt, akkor egy sem. És NEM kaptam egy visszajelzést sem!
2023. jan. 4. 07:21
 5/8 A kérdező kommentje:
*nem volt
2023. jan. 4. 07:22
 6/8 anonim válasza:

Kórdező


Ugyan így vagyok én is, szerintem tuti, hogy bugos az egész. Fent vagyok rajta egy hete, normális fényképpel, rendesen kitöltött adatlappal. Nagyon sok nőt jobbra húztam, már el is fogyott, aki megfelel a keresésnek, de semmi sem történik. Persze egyértelmű, hogy nem lehet mindenkinek tetszeni, de azért ez durva ami törrténik ezeken az oldalakon, 200+ nőből egy sem akad. Tinder ugyan ez, csak az még fizetős is.

34/f

2023. jan. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebook társkeresője is elférfiasodott, sőt az még jobban is a többinél mivel ingyenes. Én is már azt használom a legritkábban mert úgyis tudom hogy ha 100 is jobbrahúzok nem vagy csak alig lesz egyezés és sokszor olyannal aki nem tetszik. Mondjuk első randim onnan volt egy lánnyal de az is már tavaly, azóta elkorcsosodott jobban. Nőknek nem kell előfizetni ezekre mert ha 100 vagy 80 kg alattiak akkor simán lesz onnan 100 likejuk és 50 üzenet de ha 100 kg feletti akkor már nekik is elő kell fizetni vagy legfeljebb kevesebb lesz a match és üzenet. Férfiak esetében viszont minden alkalommal elő kell fizetni mert anélkül pár napig happy a dolog utána meg 0 vagy 1 üzenet és legfeljebb 5-10 match. HA előfizetsz akkor növelheted esélyeid 50 likera és 10 üzenetre csak kérdés hogy ezek milyen nők külsőre hogy a pasi beindul-e rájuk és ha külsőre jók milyenek belsőre. Pasiknak a legnehezebb az online társkeresés mert nekünk kell a legnagyobb áldozatot vállalni sokszor a semmiért és ha ezt nyilvánosan laírjuk akkor még minket inceleznek le a sikeres chadek és a nők akik nagy része feminista femcel!
2023. jan. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az meg a másik még hogy ha megvan a match mi férfiak tudunk egyedül írni a nők nagyon ritkán írnak ránk de a kezdeményezés a mi dolgunk de könyörgöm, ha ráírunk a nőkre és hosszabban fogalmazunk akkor nekünk adhatnának esélyt!
2023. jan. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!