Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szoktatok boldogabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szoktatok boldogabbak lenni: kapcsolatban, vagy egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Mindkét életmóddal sok jó és sok kellemetlen dolog együtt jár. Kérlek próbáljatok elvonatkoztatni attól, hogy ha esetleg a védekező mechanizmusotok azt mondja, így a legjobb ahogy van, mert jobban fájna beismerni, hogy nem annyira jól alakul az élet egy másik út esetleg jobb lett volna.

És ne is egy olyan élethelyzetre gondolj a szingliségben vagy párkapcsolatban, ami csak képzeletbeli, és még nem volt rá példa (pl elvárásaidnak megfelelő partner).


Ha lehet, csak őszintén. Ahogy visszagondolsz különböző szingli és kapcsolatban lévő időszakaidra. Mikor voltál boldogabb?



2023. jan. 3. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, kapcsolatban jobban élvezem az életet
Nő vagyok, egyedülállóként jobban élvezem az életet
Férfi vagyok, kapcsolatban jobban élvezem az életet
Férfi vagyok, egyedülállóként jobban élvezem az életet
Még nem volt tartós kapcsolatom, ezért nem tudom összehasonlítani
26 szavazat
 1/8 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

"Mikor szoktatok boldogabbak lenni: kapcsolatban, vagy egyedülállóként?"


Spirituális szemszögből nézve sajnos nincs az a válaszlehetőség amit igazából bepipálnék, mert én annak a híve vagyok, hogy a saját boldogságomat nem külső mankók mentén élem meg, "szerzem be". Hanem saját magamból eredeztetem. :) Pár éve még pipáltam volna valamelyiket, de én most(anság) így élem meg ezt.

Számomra tök független az eredeti kérdésedtől. :)

2023. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok és maradéktalanul boldog voltam szingliként. Most van párom, akivel nagyon jó a kapcsolatom, most még boldogabb vagyok.


Más kapcsolatom nem volt, de nyilván egy rossz vagy csak átlagos kapcsolatnál jobban érezném magam szingliként. Ezért is vártam sokáig és utasítottam el mindenki mást. Olyat is, akivel lehetett volna egy átlagos/közepes, de működő kapcsolat.

2023. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek 2-essel. A szingliséget csakis egy tökéletes tarsért adnám fel aki mindenben number 1.
2023. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hazug érzelmeken alapuló, esetleg kihasználtság fajta, vagy amíg nincs jobb...ilyen kapcsolat helyett jobb az egyedül.


Egyébként nem.


A legtöbb nőre valóban jellemző a szingli...ami nem egyenlő az egyedülállóval.

Ők a saját elhatározásuk, döntésük miatt azok.


Én 4 éve próbálkozok már mert elég sz**ar egyedül de sajnos nem jön össze semmi. ÉS most már elég pocsék egyedül.

2023. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jól éreztem magam szingliként, de most megházasodva már úgy érzem, nem érezném magam jól egyedül. persze ha úgy alakulna, megtalálnám a boldogságomat úgy is, nem vagyok egy depizős fajta, de azért rögösebb út lenne.
2023. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"A szingliséget csakis egy tökéletes tarsért adnám fel aki mindenben number 1."

akkor marad a szingliség, mert olyan csak a mesében van, hogy valaki minden elképzelhető szempontból number 1.

2023. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mind a ket esetben boldog vagyok, nem tudok valasztani, mikor vagyok boldogabb, mert mind a ket allapotnak kb ugyanannyi pozitivuma es negativuma van. Egy JO kapcsolat eseteben is. En alapvetoen jol erzem magamat, mindegy milyen helyzetben vagyok, soha nem volt hatassal a parkapcsolati statuszom az altalanos boldogsagomra. Part sem kerestem emiatt direkt soha, mert szinglikent nem ereztem, hogy barmi hianyozna. Akkor lett parom, amikor megismertem epp 1-1 konkret embert, aki felkeltette az erdeklodesem es vele akartam lenni.
2023. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, egyedülállóként jobban élvezem az eletet

DE

csak azert, mert eddig sajnos nem a megfelelő férfiakkal voltam párkapcsolatban és azért jobban szeretnék egy boldog párkapcsolatban élni, mint továbbra is szingli maradni.

2023. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!