Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapsz egy felvetelt ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapsz egy felvetelt ahogy a ferjed alszik az ágyba egyedul. majd a hatterbol besetall egy no, levetkozik es befekszik az addig mozdulatlanul alvo ficko mellé. Hinnel a ferjednek,hogy nem tortent semmi es fogalma sincs,h ki az a n0?

Figyelt kérdés

Fontos megjegyezni,hogy vegig mozdulatlanul alszik. A lany pucer es ott alszik a felvetelen laszik. Nem szexelnek a felvetelen.

A lany elobb tavozik,mint ahogy a ferj felebred.



#titkos.felvetel
2023. jan. 4. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Igen, mivel van ikertesója, ő is lehet a felvételen.
2023. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Oke, ezzel nem tudok vitaba szallni. Varom a tovabbi velemenyeket.

Kaptad a zold pacsit.

2023. jan. 4. 08:51
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Hadd találjam ki, felszereltettél egy rejtett kamerát a hálótokba, mert nem bízol a párodban, és most kaptál valami megbuherált/megrendezett felvételt, hogy valaki jól felbosszantson. ^_^

VAGY! Az is lehet, hogy csak egy szellem volt. ¯\_(ツ)_/¯

2023. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Milyen valaszt szeretnel hallani? A sztori nyilvan full kamu, ugyhogy tessek, valogass:

- azonnal elvalnek, szemet diszno biztos megcsal

- kerdore vonnam hogy mi volt ez es oersze egy szavat se hinnem mert szemet diszno biztos megcsal

- elhinnem hogy nem tudja ki az de akkor is otthagynam mert szemet diszno es biztos megcsal valaki massal

- megkeresnem a p.csat, jo elagyabugyalnam es utana valnek el a szemet disznotol mert ugyis megcsal


Eleg lesz ennyi, megnyugodott a lelked hogy vegre valaki egyetert veled?

2023. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
A férj kompromittálni akarta magát, hogy a feleség elváljon tőle.
2023. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem nem nem, Neztem tegnap a The Watcher sorozatot es abba volt ez a jelenet. Es elgondolkoztam azon,hogy mit lehet tenni ilyen esetben. Miert van az,hogy a ferjnek nem hisznek ebben az esetben (szinte sose)? Pedig szegeny ott fekudt kiutve. Hozza se nyul a lanyhoz aki ott kuporodik mellette.

Ha forditott esetbe lenne,hogy ferfi fekszik a feleseg mellé,akkor a ferj gondolom megkeresne es kifeszitene a poznara elrettentesnek a haz elott.

2023. jan. 4. 09:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Watcherben eleve gondok voltak és kamerákkal volt felszerelve a ház xd
2023. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Most tegyük fel, hogy létezhet olyan szituáció, amikor a férjem nélkülem alszik valahol. Mondjuk munka miatt elutazott. Hát nyilván nem hinném el, hogy nem történt semmi, mert lehet a felvételen alszik, na de előtte/utána ébren volt és feltételezem volt köztük akkor valami. Ha a házunkban történik ez, ugyanez lenne a helyzet. Nyilván nem fog egy vadidegen bejönni csak azért, hogy meztelenül mellé bújjon, mikor teszem azt én utaztam el munkaügyben egy éjszakára. Mégis honnan tudná, mikor nem vagyok ott? Nyilván a férjem mondta el neki. Mégis hogy jutott be a házba? Nyilván a férjem engedte be.

Szóval nem hinném el, hogy nem történt semmi, hiába alszik békésen a videón magán. A körülmények elég kompromittálóak így is.

2023. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

Horror filmekben szoktak ilyen jelenetek lenni.


"Szeretem nézni, ahogy alszol" - mondja a személy, akivel még nem is találkoztál, de gyanúsan sokat tud rólad.

2023. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Es ha forditott esetben tortenik ez? 8as? mondjuk Veled? Erdekelne,hogy vedekeznel a szituacioban.
2023. jan. 4. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!