Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy kezelitek/keze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy kezelitek/kezelnétek ha az utcán, tömegközlekedési eszközön egy ismeretlen srác szeretne veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint megtetszetek egy fiúnak és elkérné a számotokat vagy messenger elérhetőséget?
2023. jan. 8. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván gondolnam hogy mindenkihez odamegy. Kapásbol megbizhatatlannak tartanám.
2023. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi így ismerkedtünk meg a férjemmel. Ha nincs közös társaság, valahol el kell kezdeni:)
2023. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es. Gratulálok :)
2023. jan. 8. 08:56
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
3# Kedves vagy, köszi:)
2023. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Kérték el a számom, többször is így, egyikből sem lett semmi. Bizalmatlan vagyok és kifejezetten hátborzongató, amikor egy vadidegen odajön az utcán vagy a boltban. Sosem értettem, miért nekem kellene megbíznom benne. Adja oda ő az elérhetőségeit és ne kérjen érte cserébe semmit! De hát nyilván nem, én bízzak valami pszichopatában aki követ a Sparban...
2023. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5#-ös. Ha egy valóban te kapnál elérhetőséget, akkor te keresnéd az illetőt?
2023. jan. 8. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
De hogy keresné csak szájal:D el ne hidd!
2023. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam 😃
2023. jan. 8. 10:00
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Megköszönném a lehetőséget és nemet mondanék. Nem érdekel egy vadidegen pasi, aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy mielőtt letámad azzal, hogy adjam oda az elérhetőségemet, legalább megpróbáljon beszédbe elegyedni velem valami kamu ürüggyel. Abból meg legalább megpróbálhatja felmérni, hogy vevő vagyok-e a közeledésére, szimpatikus vagyok-e egyáltalán, sőt egyáltalán esélyt adjon arra, hogy én eldöntsem, nekem szimpatikus-e, akarom-e, hogy keressen valaha.
2023. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem fejtette ki de szerintem csak simán a tömegközlekedésen való ismerkedésre gondolt. Valószínű úgy képzeli el ahogy te is írtad nem egy hello tetszel add meg a számod!
2023. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!