Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy kezelitek/keze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy kezelitek/kezelnétek ha az utcán, tömegközlekedési eszközön egy ismeretlen srác szeretne veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint megtetszetek egy fiúnak és elkérné a számotokat vagy messenger elérhetőséget?
2023. jan. 8. 08:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a 10-es pontosítását.
2023. jan. 8. 10:33
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért az elég hülyén venné ki magát, hogy szia, szép a szemed, add meg a számod 😃
2023. jan. 8. 10:33
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem taszító ez a fajta ismerkedés, hogy úgy tetszettem meg, hogy gyakorlatilag semmit nem tud rólam. Nem adnám meg se a számomat, se más elérhetőségemet.

De ahogy láthatod, a nők nem egyformák, a 2-es válaszolónak sikerült így férjet találnia.

2023. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem hogy leálnék vele beszélgetni, de nem rosszindulatból, csak ha utcán/tömegközlekedésen vagyok egyedül, akkor kb mindig megyek valahova és csak feltartana, arra pedig semmi szükségem.
2023. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt van párom, másrészt egyet értek a 14-el. Az emberek nem szoktak csak úgy céltalanul lófrálni a világban hanem mennek valahova, és nem szeretik ha feltartják őket. Meg őszintén szólva én vállalom, hogy elidegenedett városi vagyok. Ha valaki hozzám szól, már azt lesem hogy mivel akar lehúzni, vagy mi a hátsó szándéka.

Esetleg nyugisabb helyeken lehet próbálkozni, parkokban, sétálóutcáknál, ahova inkább lazítani járnak az emberek. De ott meg általában senki nem egyedül van.

2023. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!