Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok pasi nem ad második esélyt?

Figyelt kérdés

Ha szexre kerül sor és esetleg nem tökéletes, vagy van kis bénázás és nem tudják a partnerek elengedni magukat teljesen, akkor a pasik általában nem akarnak még egyszer találkozni?

Vagy ez inkább akkor fordul elő, ha a pasinak semmit nem jelentett a nő, csak a szexet akarta vagy csak egy alkalmat akart és előre is tudta hogy tovább áll utána?

Mert én azt gondolnám, hogy ha tetszik valakinek valaki és a kémia is megvan, akkor egyetlen nem jól sikerült együttlét után még ad lehetőséget a másiknak. Persze, ha továbbra sem jó, akkor nem erőltetném én sem.

De lehetséges olyan hogy újra megtetszik a srácnak egy lány, aki korábban is nagyon tetszett, de a szex után nem akart folytatást?


2023. jan. 9. 14:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
23%
Adok,irj
2023. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem a szex minősége volt mérvadó, csak a megdöntésed számított.
2023. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Csak a szex érdekelte. Ennyi.
2023. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

Azok nem adnak második esélyt akiknek eleve több opciójuk van. Ha az egyik nő nem jött be, akkor előveszik a másikat.

De aki normális az nem fog az első szex után dobni, hanem ad még egy esélyt a dolognak (eleve össze kell csiszolódni). Persze vannak olyanok is akik csak egyszeri szexre mennek. Ki kell szűrni az ilyeneket, ha te tartós kapcsolatot akarsz.

2023. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem tudtad elengedni magad, mert már első alkalommal lefeküdtél vele?
2023. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha valaki nem csak egy alkalmat akar és fontos neki a másik, akkor azért legalább még egy esélyt ad a dolognak?
2023. jan. 9. 14:17
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem az volt a gond, hogy bénáztál, vagy nem tudtad elengedni magad, lehet eleve nem akart 2. alkalmat
2023. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem, ismerkedtünk már egy ideje, de én sajnos az elsőnél mindig ilyen vagyok.

De eddig még senki nem problémázott velem emiatt és nem is tették szóvá, ő meg igen.

2023. jan. 9. 14:18
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Az első szexnél nehéz nőként totál lazának lenni ( nekem még nem sikerült). Függetlenül, hogy mennyit randiztunk előtte, több randi segít persze. De igazán laza csak többedik szexnél leszek.

N

2023. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
11%
Jól mondják, valami top pasi lehetett, aki simán tud válogatni jobb nőkből is, mint amilyen te vagy. Így jár az, aki a kategóriája felett ismerkedik.
2023. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!