Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy egy lány amikor meglát feláll a székből és a két kezével a nadrágját felhúzza?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azt jelenti hogy felhúzza, nem ilyen értelemben kérdeztem. Gyakran megesik az velem, például egy irodába bemegyek (posta, bolt) stb. Szép lány az eladó stb. És feláll a székből és a farmerjét felhúzza (mint ha felvenné) csipőjénél fogva felhúzza. Na most ebben az a fura, hogy nem csúszott le neki a farmerja. Elég gyakran megesik ez velem. Olvastam ezt a nonverbális dolgot, ott írják hogy a nő megigazítja ruháját a férfi jelenlétében. Most nem tudom hogy ez ennek tudható be? Mint írtam eléggé gyakran előfordul velem. És még azt is szeretném megtudni, a nő miért igazítja meg ha nincsen vele semmi baj se? Vagy ez ilyen ösztönös dolog? Kíváncsi lennék rá.

2023. jan. 12. 11:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

A felállás a tisztelet jele, örülj, hogy illedelmes ügyintézők elé vetett a sors.

A nadrág igazítás pedig azért van, mert ülő helyzetbe más pozícióba kerül a gatya és meg kell igazítani ha felállunk. Bár tény és való, hogy egyébént nyilvános helyen nem illendő.


Ne láss ebbe többet bele, nem szexuális utalás. Ha mégis az, akkor pedig azt jelzi, hogy feljebb húzta a nadrágot, ergo esélyed sincs, mert azt te onnan fentről le nem veszed.

2023. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy úgy érzi rosszul áll és meg akarja igazítani. Az, hogy te szemmel nem látod, meg nincs a bokájáig csúszva, attól még lehet, hogy nincs a helyén.
2023. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Mmm megigazítja, mert ha leül más helyzetbe kerül és ha feláll kényelmetlen lehet?

Legalábbis én ha egyedül vagyok itthon is megigazítom, pedig akkor igazán nincs kinek 'tetszelegnem'

2023. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ezek a dolgok, amiket elfogadunk igaznak, mert sokan mondják. Hiába vagyok nő és tudom az ellenkezőjét, mivel sokan mondták, mindig azt hittem, a nők azok, akik minden kis szarba házasságot meg gyereket vizionálnak, de ami itt napi szinten megy férfiaktól, az elképesztő.
2023. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pedig én sok mindent bele látok
2023. jan. 12. 12:08
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Mert bolond vagy.
2023. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is csak lesek a férfiak Mit össze tudnak variálni fantáziálni a semmit nem jelentő dolgokról.
2023. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Én is húzkodom a farmerem. Kényelmetlen. Ennyi.
2023. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tuti tetszem neki. Felhívja a figyelmet az intim testrészére.
2023. jan. 12. 12:44
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Jaj istenem. 😅
2023. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!