Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy az egyedülálló férfiak jóval rövidebb ideig élnek mint a házasok(vagy hosszú ideje párkapcsolatban élők)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 10:01
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Amelyik ferfi valaskor hajlektalan, az elotte is az volt. A jog vilagosan fofalmaz. Ami a tied volt elotte, az utana is. Inkabb pont azert valtak a nok mert mar eleguk lett a lusta, depis, hol van munkaja hol nincs pasikbol es az ilyen nem csoda ha utana az utcan kot ki.
2023. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

"Miért pont a férfiak?"


Mert ezt mutatja a statisztika. Teljesen felesleges jönni olyannal, hogy "De én ismereke olyant, aki....". A statisztika nem így működik. Nyilván van az ellenkezőjére is sok példa, de a nagy átlag, összesítve az adatokat azt mondja, ami a kérdésben is szerepel. A nők átlagban(!) tovább élnek egyedül, míg a férfiak kapcsolatban.

2023. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Skrabsky Árpádék ezzel kapcsolatban sok, értékes szociológiai kutatást végeztek, érdemes utánanézni.
2023. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
13%

5

Ezek szerint a férfiak alkalmatlanok az önálló életre? :D Öngól szagot érzek.

2023. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem beszéltek össze vissza. Statisztikák? Engem senki nem kérdezett hogy egyedülállóként vagy párkapcsolatban voltam stabilabb lélektani és fizikai szempontból. Amúgy ez a partnertől függ, sokszor vágyom egyedüllétre. De nem emlékszem olyanra hogy bárki főzött volna rám, mosott volna rám, vagy épp vitaminokat szedetett volna velem, esetleg orvoshoz küldött volna ha bajom van. Ez a szomorú.
2023. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
32%

Statisztika... 🤣 a Statisztika szerint nettó 500 az átlagkereset, kiemelkedő a közbiztonság és nincs lakhatási válság. Na ENNYIT a statisztikáról!

A kérdésre válaszolva pedig: szerintem téves a feltevés. Nem élnek rövidebb ideig az egyedülálló férfiak.

2023. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok egyedül, mint párkapcsolatban.

Vágyom egy normális, odaadó társra, de nem egy nyűgöt akarok a nyakamba venni. Én sem értek egyet azzal hogy rövidebb ideig élnének.

De egy férfi hajlamosabb a depresszióra hála a téves és önkényes sztereotípiáknak az adott nemmel szemben, illetve sok nő gyerekes és lekezelő ismerkedési szintjének ami önbizalomromboló.

2023. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%

26

Hallottad már a medián és a decilis kifejezést? A statisztika nem csal, csak te nem tudod értelmezni.

2023. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%
Igen, pontosan igy van, de en nar nem is farasztom magam ennek a magyarazasaval.
2023. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
28: tudom értelmezni, csak értelmetlen a gyakorlatra kivetíteni. Ha már statisztika, akkor legyen arról, hányan keresnek 300 nettó alatt. Az már érdemi statisztika lenne.
2023. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!