Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátsággal kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátsággal kapcsolatban lenne kérdésem. Hogy van ez? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Ha egy nőnek van pasi barátja, és ha semmit nem akar tőle, ő akkor is fektet energiát a baráti kapcsolatba? Mert ugye a pasik nem!

Illetve csakis a pasik akarnak "néha" többet a barátságnál csajok soha??? Ők nem tekintenek férfiként a barátjukra?


2023. jan. 14. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfuggo és helyzetfuggo, mennyire mély az a barátság, mennyire tetszik neki a másik, magányos-e - szexhianya van stb.
2023. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Van férfi barátom közel 20 éves barátság és mindketten teszünk bele energiát. A barátság lényege, hogy törődsz a másikkal. Férfi, nagyon jó pasi, de nem nekem. Férfiként tekintek rá, mert férfi. Ő meg nőnek tart, de nem vagyok neki való nő. Ez ennyire egyszerű. Neki is megvan a maga magánélete és nekem is.
2023. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Ha egy nőnek van pasi barátja, és ha semmit nem akar tőle, ő akkor is fektet energiát a baráti kapcsolatba? Mert ugye a pasik nem!"


Az alapfeltevésed egy baromság. Gyakorlatilag ezzel vagy kizárod az azonos nemű barátok létezését is, vagy azt feltételezed, hogy emberileg nem tudunk annyit adni, mint egy azonos nemű. Mindkettőt cáfolnám a saját életem tapasztalatai alapján.


És nem hívom barátnak alapból, akitől többet is akarok. Az nem barát. Ha nem lesz köztünk több, nem tartom sóvárogva magam körül. Nem vagyok idióta, mint te.

2023. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettő fektet bele energiát, különben felbomlana a barátság.

De, van olyan, hogy csak a nő akarna többet.

2023. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "pasik" nem, hanem a pasik, akiket ismersz, vagy aki vagy, ők nem barátkoznak nőkkel. Nem kell általánosítani.
2023. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Ti is tudjátok hogy a barátságból is alakulhatnak dolgok, még házasság is.
2023. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hű,ez örök dilemma. Lehet barátságból kapcsolat ez biztos. Az hogy ki hogyan tud egy ellenkező nemű emberrel barátságot ápolni az megint más kérdés ,mert ez valóban ember függő. Mivel nekem van női barátom akivel sokat beszélek,nem is egy ,és van most egy olyan nő barátom akivel kapcsolatban sokkal többet érzek,és ez viszonozva is van,tehát van köztünk valami,tehát lehet több,barátságból. Az a nő aki iránt többet kezdtem el érezni egészen más mint a többi női barátom, rengeteg dologban hasonlítunk,hasonló gondolkodásunk,szeretünk együtt lenni,más nőknél nincs ez,nem érzek irántuk semmit. Volt már csók is ezzel az egy nővel és az is jó volt,neki is,szereti ha meg érintem ,úgy ahogy nekem is jól esik. Van párja tehát több nem volt,egy igazi nagyképű srác,persze a semmire,nincs normális állása,évek óta csalja a lányt,mint ember nem figyelmes vele,nincsennek egy hullámhosszon. Sokszor mondta már hogy mekkora szívás hogy most ismert meg jobban,miért nem előbb.
2023. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt embernek nincs 1-2 embernél több barátja. Ha igen, akkor csak azt hiszi, hogy barát. A barát akkor is veled van, ha padlót fogsz, és akkor is, amikor a csúcson vagy. Az első esetben felemel, a másodikban is fogja a kezed, csak épp azért, hogy nehogy elszállj.

A többi csak ilyen-olyan érdekek mentén felépülő kapcsolat. Egy férfinak lehet több ilyen kapcsolata nőkkel is, de az igaz barát garantáltan férfi. A nők hiszik, hogy lehet férfi-nő barátság, mert akinek már kiteregethetik a lelki szennyest és őszintén meghallgatja, az már barát. De a férfiak csak bizonyos érdekek miatt hallgatják meg a nők ilyen dolgait. Nekik vagy van az az 1-2 ember, vagy nincs barátjuk.

2023. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Csak vannak olyan férfiak akiket komolyan akarnak venni a nők és ki teregetik nekik ahogy te mondod a lelki szennyest,nem képesek többet bele érezni ebbe a helyzetbe,ezért azok a férfiak érzelmileg éretlenek vagy nincsennek érzéseik. Őszintén meg halgatni nem tudsz,látod ez a baj,őszintén beszélni tudsz,amit a másik fél meg halgat és vagy komolyan vesz és viszonozza a bizalmat vagy nem,a kettő között nagy különbség van,látni kell ki vesz komolyan és ki nem.Ha te olyan emberbe fektetsz energiát aki nem foglalkozik veled az nem a te hibád persze,de látni kell hogy kinek vagy fontos és kinek nem.
2023. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!