Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy emberen kívűl soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy emberen kívűl soha nem éreztem sem szexuális sem romantikus vonzalmat senki iránt. Ez vajon hogy lehetségeg?

Figyelt kérdés

Soha nem éreztem semmilyen vonzalmat a nők felé amíg nem találkoztam a jelenlegi barátnőmmel. Egész életemben hidegen hagyott a szex és a nők. Még csak azt sem tudtam eldönteni, hogy ki számít vonzónak és ki nem (se nő se férfi esetében).


Voltak kapcsolataim de azok mind amiatt voltak hogy normálisnak tűnjek és ne higgye senki, hogy meleg vagyok. Soha nem élveztem a szexet egyikükkel sem.


Aztán egyszer 24 éves koromban megláttam egy lányt és szinte abban a pillanatban beindított minden érzelmet. Úgy éreztem, hogy folyton a közelében kell lennem és mindig kerestem az alkalmat, hogy hozzá érjek. Ő volt az egyetlen ember akiről valaha is el tudtam dönteni, hogy jól néz-e ki vagy sem és biztos voltam benne, hogy ő a leggyönyörűbb a világon.


Azután folyton csak rá gondoltam és alig vártam hogy újra lássam. Már az első találkozás után tudtam, hogy szeretem úgy, hogy elötte még csak a töredékét sem éreztem más iránt. Azóta is együtt vagyunk.


Még mindig nem tudom eldönteni senki másról, hogy szép-e és még mindig ő az egyetlen nő akihez vonzódok.


Ez szerintetek hogy lehetséges? Még soha nem találkoztam senkivel aki olyan mint én. Ez valami személyiségzavar lehet?


Az aszexualitásnál és az aromantikusnál többről van szó mert soha senkit, még a barátaimat és a családomat sem szerettem és úgy érzem még a haláluk sem hatna meg.


Hogy lehet az, hogy a barátnőm az egyetlen ember aki iránt valaha éreztem bármit is? Hogy szerethetem őt ilyen erősen miközben soha senki iránt nem éreztem semmit?



2023. jan. 15. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet senki nem is kozelitett feléd soha meg nem akart semmit
2023. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát fura egy sztori ez, nem is gondolom, hogy erre itt kapsz egy kerek választ. Inkább egy pszichológus tudna szerintem szakszerűen a témához állni. Akárhogy is legyen, lényeg, hogy boldog vagy.
2023. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra értél meg, arra, hogy szerelmes legyél. Az eddigi kapcsolataidat erőltetted, elvárásoknak akartál megfelelni.
2023. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hűűhaa...varázapuncija lehet a csajnak. :DDD
2023. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább szakember adhat erre választ, bár én törődnek ezzel, örülnék hogy van társam, aki mellett érzek mindent ami kell.
2023. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó! Bárhogy is van, orulj neki és adj hálát, hogy sikerült és együtt vagy azóta is azzal az emberrel, ráadásul ilyen jól ahogy kiveszem. Nagyon sok embernek nincs ilyen szerencséje.


Nekem csak hasonló szitum van/volt, kisebb vonzalmat màr éreztem 1-2x, de amit te írsz le, azt egyetlen egyszer… mi nem jöttünk össze. De ilyen hatással soha nem volt rám sem senki, nálam is o élesztette fel ezeket a nagyon-nagyon intenzív érzelmeket, amiről én sem tudtam, hogy még produkálni tudok.


Szóval örülj neki tényleg. A kb aszex és ilyen szinten érzelem mentes rész elég nagy kontraszt, érdekes mi lehet a háttérben. Ezt tényleg egy jó pszichológus tudná feltérképezni.

2023. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!