Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok, hogy vannak - még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok, hogy vannak - még - olyan párok, akik egyáltalán nem akarnak párcserékben, meg hármasokban, swingerekben részt venni? Sem most, sem később nem kell ilyeneket csinálniuk! Kifejtés alább.

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyen többeseket kívánó párkapcsolatom szerencsére soha, de az is igaz ugyanakkor, hogy húsz-harminc éven át tartó sem.


Általában utóbbiak mondják/írják, hogy (náluk) előbb-utóbb elő jön a fentiek valamelyike, hisz (szerintük) ez annyira hosszú idő monogám párkapcsolatban, hogy előbb-utóbb úgyis hűlnek az érzelmek, illetve a nőd úgyis meg fog idővel csalni, hisz oly nagy manapság már a kísértés.

Embere válogatja, hogy ezt a megcsalást ki hogyan kezeli, hogyan képes feldolgozni.

Többesezők írják/mondják, hogy ők ezzel "előre menekülnek" a másik érzelmeit és lényét porig alázó megcsalás elől.


De nekem ez a hátam közepére sem hiányzik, hogy ilyet tegyen velem (vagy a fentiek, vagyis a többesek egyikét) akarja majd idővel a jövendőbeli párom!


<>


Mondjátok, hogy vannak még normális - egymást akaró, egymásra vágyó - monogám kapcsolatok, melyekben a pároknak nem kellett ilyenekre kényszerülniük...



2023. jan. 15. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb fórumba írtál be ezzel kapcsolatban 🤣🤣
2023. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Vannak
2023. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Vannak. Ha unalamas lenne a párkapcsolatom, akkor se ilyenekkel akarnám feldobni.
2023. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Gerinctelenség felsőfoka az ilyen. Aki ilyet csinál az nem családalapításra termett.
2023. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogyne lenne. Nekünk idén lesz a 20. évfordulónk, és nincs szükségünk semmi ilyesmire. Mondjuk az itteni mérce szerint unalmas a szexuális életünk, de köszönjük szépen, nagyon jól megvagyunk így. 😁
2023. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a többség ilyen😅
2023. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Veszélyes játékok ezek! Könnyen visszaütnek.
2023. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"Nem volt még ilyen többeseket kívánó párkapcsolatom szerencsére soha"

De erre megkérdezed, hogy létezik-e ilyen.

Nincs több kérdésem.

2023. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Undorít még a tudat is, hogy páromon kívül más férfi hozzámér, szóval vagyunk így, igen. Páromban sem merült fel ilyen igény így lassan 7 év alatt.
2023. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Megkérdezed, hogy létezik-e ilyen."


Természetes, hiszen már egy halom fórumon ez zajlik, hogy buzdítják a párokat (már azok, akik nem csak simán kipróbálták, hanem ezután NEM ment tönkre a kapcsolatuk, így azért könnyű "jótanácsokat" másoknak osztogatni), hogy menjenek bele ilyen beteges (beteges, mivel ez szerintem két ember közötti kötődést idővel lazító, egyre inkább kötődés-csökkentő) szex játékokba. Sőt, már előben sem egyszer hallottam.


Hát kösz nem. Sem ezt, sem az ocsmány megcsalásokat nem kívánom!


De örülök, hogy a túlnyomó többség szerint az én hozzáállásom a gyakoribb - még mindig.

Köszönöm!

2023. jan. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!