Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Tomán Szabina ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Tomán Szabina ha van párja akkor szintén ő is gazdag?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a cápák között 5 évad 2 részét és az jutott eszembe hogy Tomán Szabinának és a hozzá anyagiakban hasonló üzletasszonyoknak biztos gazdag férjük van.Én átlagos emberként biztos nem mernék gazdag nőnek udvarolni,még úgy sem hogy abba született bele

2023. jan. 16. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor jól gondoltam
2023. jan. 16. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Természetesen a férje is üzletember.

Az ilyen tipusú nők nem állnak össze egy hétköznapi emberrel.

Nincs ezzel elvileg semmi gond és kivetnivaló, ez így természetes.

Az biztos, hogy az anyagi helyzetük nem piskóta.

Az biztos, hogy az Árpa Attila élete legnagyobb tévedését követte el, amikor 11 év után elvált tőle.

Nem véletlenűl nem talál azóta sem nőt.

2023. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a válás mögött nem tudom mi állt.

De lehet hogy már megromlott a kapcsolatuk

2023. jan. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!