Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Minden esetben azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Minden esetben azért nézitek a férfit mert tetszik nektek? Vagy mi annak az oka?

Figyelt kérdés
Átlagos emberről van szó. Az öltözködésben sincsen semmi fura. Azarc is átlagos.

2023. jan. 17. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%

10.

Ez marha nagy baromság ugyanis minden embernek mások az ismerkedésre adott jelei!


Senki nem tudhatja hogy neked mi az ismerkedés csak aki ismer úgy meg targytalan.


De ti nők nem sokat gondolkodtok azt tudom!

2023. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A múltkor néztem egy palit a metrón, és arra gondoltam, hogy úristen milyen dagadt, vajon mennyit eszik egy nap. Olyan is volt, hogy telefonált és néztem h sakktábla foga volt. Aki tetszik azt nem bámulom, mert zavarba hoz a dolog csak néha néha rápillantok
2023. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ok már valamelyest értem. Ja mégse
2023. jan. 17. 22:44
 14/15 anonim ***** válasza:
13 nem értik ők se Hidd el
2023. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D
2023. jan. 17. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!