Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok belé....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok belé. Mit tegyek? Szerintetek lesz ebből valaha nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy alakulófélben lévő párkapcsolatom. Nagyon beleszerettem ebbe a fiúba. Megtörtént az is aminek meg kellett történnie.^^ Odaadtam neki magamat, neki is ez volt az első és nekem is. Nemtudom mit tegyek. Mindig keresem, de sokszor nem érem el. Kifogása mindig van mindenre, de én hiszek neki. Tudom, hogy szeret és várok is rá. De beleőrülök ebbe az egészbe. Annyira szeretem, hogy leírni nem tudom.. De félek, hogy a tulbuzgóságom miatt elvesztem.. Sokat csalodott és visszahuzodo, ami nekem nagyon rossz.:( Mert én már mindent el tudnék vele képzelni. De pont az ellentétem, ő elrejti az érzelmeit (a múltbéli csalódások miatt ). Részemről szerelem volt első látásra, sosem szerettem még így senkit, na ez a részéről nem így volt. Azt mondta kedvel, de még nem szerelmes. Fogalmam sincs mi lesz, bele vagyok betegedve ebbe az egészbe.


21/L


2010. okt. 3. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudok semmi értelmeset mondani, amitöl megnyugszol, vagy amitöl jobb kedved lesz.

Ez olyan dolog, hogy en 8 hónapja küzdök egy hasonló dolog miatt. Soha nem szerettem még senkit ennyire, én is mindent el tudnék képzelni már vele, és bármit megtennék érte. De nekem is azt mondta, hogy kedvel, de nem szerelmes. Még soha nem volt szerelmes. Ezt el is hiszem. Söt, én bármit elhiszek neki, és nem tudom mi van velem, teljesen bele vagyok betegedve. Nem vagy egyedül a dologgal.

A 8 hónap alatt már mindent megpróbáltam: figyelemelterelés különbözö dolgokkal: sport, megtanultam fözni, új nyelvet kezdtem tanulni, másodállást vállaltam... társkeresöre regisztráltam, találkoztam 1 férfival, de rá se bírtam nézni. szórakozni voltam, de lélekben természetesen nem voltam ott, csak a testem. Nem éreztem jól magam. Sajnos el kell, hogy keserítselek, erre nincs gyógyszer. Azaz van: egy új szerelem, ami viszonzott.

Ha beszélgetni akarsz msn-en vagy valami, irj nyugodtan privit.

2010. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cheerleader ***** válasza:
100%
Szia. Nyugodj meg először is. Zavaró lehet neki ha folyton zaklatod és hívogatod. Ha szereted hagyj neki egy kis nyugalmat hogy eldöntse hogy mit is érez ő irántad valójában. Ha igazán szereted tudsz rá várni.
2010. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sokféle ember/férfi létezik, valaki csak azért csinálja ezt hogy neked imponáljon, és jelezze visszahúzódásával hogy Ő egyedi, és más mint a többi. De sajnos van olyan is aki csak meg akar kapni, és ezzel a szöveggel akar lerázni. Tedd féltékennyé, mintha más is lenne/lehetne az életedbe, amit biztos nem fog jó szemmel nézni, és rájön hogy kellesz neki, ha ez nem jön be akkor nincs jobb ötletem, vagy egyenes odaállsz elé, és elmondod a problémádat, az általában egyszerű és célravezető.
2010. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kihasznál. Szegény, csalódott fiúnak adja elő magát, megdug, aztán éli tovább az életét.
2010. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok. Szerintem az utánam válaszolók igazságokat írtak le. Egyetértek azzal, h ne hívogasd, ne smsezgess neki, hanem csak egyszerüen szünj meg és várj.

Az is lehet, hogy csak meg akart kapni, és játsza a csalódott fiúcskát, akinek idöre van szüksége stb stb stb... Velem is lehet ugyanez a szitu, én 8 hónap alatt nem jöttem rá, hogy mi történik valójában! De az is lehet, h csak nem akartam rájönni. Lehet, hogy tudjuk mi, hogy csak kihasználnak, és játsszak az eszüket, de annyira szeretjük öket, hogy elnézzük nekik... mert az a kevés, amit magukból adnak nekünk, az is kell, mert nélkülük egyszerüen kiüresednénk. Ez a szerelem. De azért nem kell magunkat lealázni, és hagyni, hogy porba tiporjanak. Mert ha annyira tartod magad, hogy meg lehet alázni és mosolyogva türöd, akkor csökken az értéked, nem fog értékelni! Èppen ezért meg kell tartani azt a méltóságot legalább, hogy nem nyomulunk, ha látszik rajta, h távolságot akar tartani. Ha az enyém egyik nap 3 lépés távolságot tart, akkor én másnap kétszer annyit. Èn meg tudom állni, hogy keressem. Sose hívom, sose keresem, csak ha ö keres, akkor válaszolok. Kìvánom, hogy Te is meg tudd ezt tenni, jobban fogod magad érezni, és lehet, hogy ö meg kapcsol, hogy ha tiszteletlenül viselkedik veled, akkor elveszít! Ès ha ettöl beijed, akkor lépni fog. Èszre fogod venni a viselkedéséböl. Javaslom, ha hív, ne vedd fel a telefont. Hìvjon csak újra. Tudasd vele, hogy van élet rajta kívül is. Akkor is, ha úgy érzed, hogy nincs. Èn is úgy érzem, nem haladok sehova, nem jó ez az egész nekem, de nem tudok mit csinálni. Bocsánat, ha hosszan írtam, és értelmetlenül csak döltek belölem a szavak.

2010. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 3.válaszoló amit írt, hogy a visszahúzódásával akarja jelezni, h ö egyedi, nos, az is lehet valószinü.

Èn lány létemre szoktam ezt a taktikát alkalmazni, de most rácsesztem, mert velem csinalják ugyanezt! :(

2010. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából tudom, hogy szeret és csak idő kell neki. Szerintem várni fogok rá és lightosan keresem.

köszi az eddigi válaszokat:)

2010. okt. 3. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Ééédes istenem... Mi aztán írhatunk bármit, te kitartasz mellette. Értelmes válaszokat kaptál, több szempontból. De persze szeret.

Basszus, nem csoda, hogy kihasznált.

2010. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!