Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek.? 26F

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején szerelmes voltam de kiabrandultam belőle. Lényegtelen már h miért... Most viszont nem tudom mit érzek. Tény fontos számomra és azt szeretném hogy ő boldog legyen. Együtt lakunk de úgy érzem még ennél is több időt töltenek vele. Munkakozben egyfolytában rá gondolok alig várom h talalkozunk. Jó érzés a kis lelkemnek mikor hozzám bújik. Eszméletlenül kívánom őt senkivel nem volt még jobb a szex. Mindig hatalmasakat élvezek vele. Számomra ugyan úgy fontos hogy most is elvigyem randizni mint az elején. Nagyon ritkán de megkivanok más nőt. De már nem flortolok egyikkel sem. Legalább is mióta együtt vagyok vele. Mégis már nem vele képzelem el a jovomet. Legalább is nem úgy mint az elején mikor még nem történtek meg azok a dolgok. Néha úgy érzem gondolom hogy mi már nem leszünk sokáig együtt.

2023. jan. 19. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"de kiabrandultam belőle. Lényegtelen már h miért.."


"Legalább is nem úgy mint az elején mikor még nem történtek meg azok a dolgok. "


Mik azok a dolgok? A kerdésre csak ezeknek a tudtában lehet válaszolni érdemben.

2023. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!