Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit anyum művel? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit anyum művel? N

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, tulajdonképpen nálunk lakik mert hozzám közelebb van a sulija. De anyum nem igazán tartja tiszteletben a párom határait. Pl sokszor benyit és nem kopog, de ez olyan szinteken is előfordul mint a mosdó használat. Próbáltam vele ezt megbeszélni de ugyanúgy leszarja. Szereti hogy itt van, szóval nem kiutálni akarja én inkább úgy érzem hogy túlságosan családtagnak kezeli

2023. jan. 20. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
ha nincs pasija, akkor lehet, hogy élvezi egy pasi jelenlétét ;)
2023. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez is eszembe jutott, de elhessegettem a gondolatot. Akkor nem csinálná ilyen feltűnően.
2023. jan. 20. 11:14
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Mert oké lehet mondani, hogy az ő lakása és nem is kéne beengednie. De ha már megengedi hogy ott lakjon, akkor kopogjon. Én anyám sem kopogott amúgy, az egy dolog, hogy akkor nem, amikor egyedül voltam a szobámban, de akkor sem, ha az exem ott volt (16-17 éves voltam). Megkértem, hogy kopogjon, de azt mondta, hogy "ne akkor dugjatok, amikor itthon vagyok"... Mert amúgy csak akkor zavarja az embert ha szexel... :D Főleg, hogy ha valakik nem élnek együtt, vagy nem kettesben, akkor minden alkalmat ki akarnak használni szexre, mert lehet, hogy a következő egy hónapban nem tudnak lakásban talizni pl. Tökre féltem később hazahozni az aktuális barátomat amikor már 20 éves voltam, de akkor szerencsére már nem csinálta. De nem miattam, csak lehet magától rájött, hogy nem kéne.


Az a baj, hogy nem biztos, hogy bárhogy is rá tudod venni erre. Esetleg saját költségen a wc re tehettek zárat. Összeköltözni kettesben külön lakásba mikor tudnátok kb?

2023. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még csak gimisek vagyunk, szóval a közeljövőben nem igazán. De köszi hogy leírtad megnyugtató hogy nem csak az én anyám debil. :D
2023. jan. 20. 11:18
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer rátoknyit action közben utána megtanul kopogni.. tapasztalat sajnos…
2023. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt rá precedens, de nem értette miért vagyok kiborulva.
2023. jan. 20. 11:22
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyád van semmi empátia nincs? Megpróbálnék vele leülni hogy neki ez fordított helyzetben hogy esne? Szerinte ez okés és teljesen rendben van? Mondd hogy a párodat is zavarja.. nagyon, kellemetlenül érzi magát nálatok miatta. Ha elvileg szereti a gyereket akkor lehet ez hat rá…
2023. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Számára ha gimisek vagytok tényleg úgy kezeli mintha egy családtag lenne. Meghozza gyerek családtag. Próbálj vele beszélni erről megint, hogy zavaró 😀
2023. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Abból ítélve amit írtál, hogy még gimisek vagytok, meg egyébként szereti, hogy itt van nálatok a srác...sőt igazából szerintem a megfejtés kulcsa az lesz amit te is mondtál már-már családtagnak tekinti, kicsit mintha a saját fia lenne...és persze tudom, jogos a kérdés, hogy miért, saját fiának nem jár az intim szféra? A válasz természetesen igen, de lássuk be családtag / nagyon közeli ismerős esetén ez ember azért elengedi magát és kevésbbé figyel oda. Úgy értem idegen helyen, vagy ha idegenek vannak a lakásomon, nyilván én is óvatosabban rontok be a fürdőbe, körültekintőbb vagyok, mintha olyanok vannak csak a lakásban akikkel amúgy napi 8-12 órát együtt töltök
2023. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet magára zárni a mosdót, WC-t, szobát, vagy mi? :D


Mindegy, gyereknek tart mindkettőtöket, vagy tetszik neki a pasid.

Helyedben vagy mondanám a pasimnak, hogy költözzön el, vagy én költöznék hozzá, mert ez abnormális dolog, amit csinál.

És nem lesz jó vége, a párodnak tele lesz a hocipoje és elhagy téged, vagy ha nem, akkor elkoltozik és lehet nem lesz olyan a kapcsolat mint volt anyádat kivéve.

2023. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!