Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos,hogy a barátnőm ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos,hogy a barátnőm ki van rám akadva,mert tartom az exemmel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szoktunk találkozni, beszélgetni,kávézni.

Volt egy közös kutyánk (Töpi)

az most az exemnél van,de őt is elszoktam vinni sétáltatni.



2023. jan. 20. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
24%

#27


De itt nem arról van szó, hogy van e vagy nincs joga a kutyát látogatni, hanem hogy szereti és kötődik hozzá. Ugyanígy az én volt párom is látogatja az egykor közös kutyánkat, mert hiányzik neki. Egyelőre egyikünknek sincs új párja.

2023. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

31*

Gusztustalan vagy,undorodom tőled.


"tartalékos ringyódat szórakoztatnád"


Ki vagy te ahhoz,hogy bármilyen nőt is "ringyónak" nevezzél?

2023. jan. 20. 13:38
 33/61 A kérdező kommentje:

Megjegyzem én nemcsak az exemmel tartom a kapcsolatot.

Sok női barátom/haverom van.


Kereskedelmi középiskolába jártam,ott az osztály több mint fele lány volt,onnan is a mai napig vannak lány barátaim akikkel tartom a kapcsolatot.


Utána kereskedelem és marketing szakra jártam az egyetemen.

Onnan is sok nőt ismerek,sok női barátom van akikkel tartom onnan a kapcsolatot.


Kereskedelemben dolgozom, sok pénztáros, vevő szolgálatos és sok eladó is nő.

Közülük is sokakkal jóban vagyok munkahelyen vagy munkahelyen kívül is baráti viszonyba vagyok velük.

2023. jan. 20. 13:49
 34/61 anonim ***** válasza:
61%

"tartalékos ringyódat szórakoztatnád"


Hogy megvédi már az exét, de a barátnőjéről még mindig nem írt semmi szépet, hogy miért is vannak együtt. :D

2023. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
97%
Tök jó, de még mindig ne várd el, hogy ezt el is fogadják majd. Barátnőmnek volt ilyen párja akinek sok lány barátnője volt és szakítás után ki is derült 1-2 dolog.. nem mondom, hogy törvényszerű meg hogy te is csalnád velük a barátnődet, de jobb inkább nem belemenni mint utána aggódni.
2023. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

36*

Értem amit mondasz,itt név nélkül el is mondanám,ha úgy lett volna.

De soha nem csaltam meg senkit

2023. jan. 20. 13:54
 37/61 anonim ***** válasza:
96%
Én elhiszem neked, mondom, hogy nem törvényszerű. De a legtöbb nő inkább keres valaki mást akinek nincs ennyi lánybarátnője.
2023. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell a duma. Itt választani kell, vagy a barátnőd a fontosabb, vagy pedig az exed a kutyával.
2023. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

"Szóval akkor egy férfi semmilyen körülmények között ne haverkodjon barátkozzon egy nővel,és egy nő se barátkozzon csak úgy egy férfival.

Lényegtelen,ha egy iskolába jártak,lényegtelen ha egy munkahelyen dolgoznak évek óta".


"A lényeg egy férfi és egy nő csak úgy nem lehetnek barátok".

Én képtelen lennék így élni az életemet.

2023. jan. 20. 14:01
 40/61 anonim ***** válasza:
25%

Annyira mindegy, hogy van e képbe ex vagy sem. Aki meg akarja csalni a párját, az így is úgy is megteszi az első adandó alkalommal.


Nem értem mondjuk, hogy miért kell az exeket úgy kezelni, mint valami fertőt. Az, hogy ha két ember között nem működött valami, és ezt sikerült normálisan lerendezzék, az szerintem egy igazán ritka, és pozitív dolog.

Én is jóban vagyok az egyik exemmel, és egyikünk sem akar a másikkal lefeküdni, mert miért is kéne?

Az előző páromnak meg rengeteg ellenkező nemű barátja volt, sokat is beszélgetett velük, aztán amikor az én ellenkező nemű haverom írt, hogy mi a helyzet, már ki volt akadva, és vitát generált. Kettős mérce az bezzeg még mindig akad. 😂


Erre nem lehet egyértelműen jó választ adni, mert vki alapból féltékeny típus, vki meg nem. Itt már csak azt kell belül eldönteni, hogy ki mennyire ragaszkodik az őszinteséghez. Őszintén elmondani, h igen xy-nal találkoztam, vagy inkább szóra se méltatni mert abból vszeg vita lesz. Bár az eddigi tapasztalataim azok, hogy mindegy melyik opciót választja az ember, akkor is szharba kerül előbb-utóbb. Ha meg nem is áll fenn ilyen szituáció, akkor is vitát fog generálni egy féltékenykedős partner, mert azt lesi, mikor „hibázik” a másik.



Valaki írta, hogy tuti kattos az, aki jóban marad az exeivel, hát sztem meg annak az önértékelésével lehetnek nagy gondok, akik egyből potenciális fenyegetésnek érzik az exeket, vagy magában azt a viselkedési formát tanusítják, mint ha egy utolsó senkiházi lenne az ex, mert ez is azt bizonyítja valahol, hol nem tudta túltenni magát az illető rajta és a közös sérelmeken.

2023. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!