Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tetszenek a szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tetszenek a szomorú tekintetű lányok?

Figyelt kérdés
akiknek csak a szeme szomorú bús tekintete van de alapjáraton vidám emberek.ilyenekre gondolok
2010. okt. 3. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
mivan??? Nem nemtetszenek. Ha választanom kell/kellett ,akkor mindig a mosolygós szeműeket választottam.
2010. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szép jó alakja van akkor nekem mindegy :)
2010. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
0%
nem
2010. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pasikat mindig is a csillógó tekintet lányok vonzották.

Most is így van.


Egyébként én hátrányban vagyok ilyen szempontból, mert noha mondják, h nagyon szép szemeim vannak, de alapjáraton olyan az arcberendezésem, h úgy tűnik, mintha vmi bajom lenne. Holott nincsen. :(


De az biztos, h nagyn is tudok velük nevetni is. :)


Nem kell szerintem aggódnod, aknek majd megtetszel, az úgy fog szeretni a szmorkás szemeiddel együtt. :)

18L

2010. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nagyon *akinek
2010. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nagy cicije van, akkor igen. :-D
2010. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a logikai ellentmondást.Te melyik bolygóról jöttél?Azért látod a szemükben,mert éppen nincs barátjuk ezért lekókad az agyuk.Amint bepasiznak,ismét sugároznak mint csernobil.
2010. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:18!


Ez nem igaz. Mikor nekem volt pasim, baromira boldog voltam, de volt olyan akkor is, mikor valaki megkérdezte, h miért vagyok ilyen szomorú..

18L

2010. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!