Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extra molett nők,hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra molett nők,hogyan reagálnátok arra,ha az utcán leszólítana egy férfi?

Figyelt kérdés

Nem tudom,előfordul-e még ilyen? Őszinte leszek:a múltkor láttam egy nagyon nagy nőt egy áruházban.Rendkívül vonzó volt,de nem mertem leszólítani.A barátnőjével volt szerintem.

Milyen reakcióra számíthatok,ha leszólítok egy ilyen nőt?



2023. jan. 22. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy mint bárki más. Én pl férjnél vagyok :).
2023. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem.Azért kérdeztem extra molettet,mert más alkatú nőt nem szólítanék le,mert nem érdekelne.Az is ciki szerintem,ha férjezettet szólítok le.Vagy nem?
2023. jan. 22. 11:16
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbben támadásnak fogják venni.
2023. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is.Esetleg ugratásnak.A legtöbb nagyon kövér nő,nem hiszi el,hogy valaki vonzónak tartja,szépnek látja.
2023. jan. 22. 11:29
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Próbálkozz. Nem veszítesz semmit. Ha elutasítás lesz, vedd úgy, hogy nem próbálkoztál. Ha sikerrel jársz akkor sok boldogságot.
2023. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

#4

Mert a mázsa 70 tényleg nem szép.

2023. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A legtöbb férfinak tényleg nem.De nekem nagyon tetszik,vonzónak tarom.
2023. jan. 22. 11:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi elitélendő ha neked tetszik. Így kerek a világ
2023. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%
Volt, hogy nagyon megtetszett egy ilyen lány, egy boltban dolgozik, az a tipikus óriási segg, hatalmas mellek, vastag combok és egy eléggé szép arc...kizokkentett, sokáig jártam oda és szerintem vette a jeleket, de nem mert kezdeményezni és mivel ő hátrányban van a súly miatt, így magától értetődő, hogy neki kell kezdeményeznie felém, mivel ez elmaradt, így a roni élelmiszerbolt vesztett egy potenciális vevőt és a lány is vesztett, egy elfogadó, türelmes, intelligens, ritka, már-már leírhatatlanúl jóképű srácot, aki aránylag jól is keres...pfff...
2023. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért ez más szituáció,mint az utcán leszólítani vadidegen nőt.A boltban ő már ismerős volt,beszélgetésbe lehetett vele elegyedni. Azt nem értem,miért neki kellett volna kezdeményeznie.Én biztos ráhajtottam volna teljes gőzzel.
2023. jan. 22. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!