Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön be a nőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a nőknek?

Figyelt kérdés
Általában ha találkozom egy nővel vagy valahogy személyesen beszélgetésbe keveredunk. Nem azt kérdem van e párja hanem kicsit máshogy. Tökre random szituáció függő. Pl hogy hogy nem a barátoddal vásárolsz ilyenkor egyből rá vágják nincs barátom. Par perces beszélgetés alatt felhozzom hogy fogadjunk tudok rólad mondani 5tenyt ami igaz. Ilyenkor van tétje a sztorinak. Ő kér valamit én is kérek és ezt tökre szeretik. Vagy a kedvencem mikor kitalalom hogy mi a horoszkopja. Ilyenkor én azt kérem hogy filmezzen velem egyet nálam ő kérhet bármit a végén úgy is én nyerek. A vége pedig egy jó kis szex. Miért jön be ennyire a nőknek ezek a dolgok?

2023. jan. 22. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nem jönne be.
2023. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy katyvasz. Ha valaki leallitana ilyen baromsagokkal, bolondnak neznem es megijednek tole.
2023. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te elég amatőr gyereknek tűnsz, túlbonyolítod a dolgot.

A normális nők MINDIG jelzik, közlik veled, hogy foglaltak, ha nem vevők a sármodra. Beleszövik a mondandójukba, vagy más módon, de a tudomásodra hozzák.

2023. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az egesz olyan taszito is tud lenni mint amilyen vonzo. Attol fugg ki mondja
2023. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Vagy a kedvencem mikor kitalalom hogy mi a horoszkopja"



Tehat a Nap-jegyet, de szerintem azt sem tudod, hogy mi a horoszkop.....



38F incel

2023. jan. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert játékos, nem szokványos az egész, nem kell igent, v. nemet válaszolniuk, hanem csak belesodródnak az eseményekbe -úgy érzik.
2023. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!